Domácnost

Domácnost

Vše co si můžete představit pod pojmem elektronika do domácnosti. Nabízíme vysavače,  vysokotlaké čističe, parní čističe, vytápění i klimatizace a mnoho dalšího.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Elektrická mechanická metla
  Ariete Elektrická mechanická metla 2768
  Elektrická mechanická metla
  1 099 Kč
  Dostupné
 • V jeden produkt byly spojeny dvě významné funkce pro hloubkové čištění domu: efektivita páry a sací výkon budou společně eliminovat roztoče, bakterie a nečistoty ze všech typů podlah, včetně parket. Vhodný taktéž na čistění koberců a dalších povrchů díky nástavcům z mikrovláken.
  Ariete Parný mop a metla, 2706/02
  V jeden produkt byly spojeny dvě významné funkce pro hloubkové čištění domu: efektivita páry a sací výkon budou společně eliminovat roztoče, bakterie a nečistoty ze všech typů podlah, včetně parket. Vhodný taktéž na čistění koberců a dalších...
  2 999 Kč
  Dostupné
 • Šikovný pomocník na každou nečistotu do domácnosti
  Ariete Parní mop 4163
  Šikovný pomocník na každou nečistotu do domácnosti
  2 199 Kč
  Nedostupné
 • Šikovný pomocník na každou nečistotu do domácnosti
  Ariete Parný mop 4163/02
  Šikovný pomocník na každou nečistotu do domácnosti
  2 199 Kč
  Dostupné
 • Ať chcete osvěžit záclony či povlečení, nebo si přejete, aby oblečení i z těch nejjemnějších materiálů vypadalo skvěle, s napařovačem Steam Genie bude výsledek vždy perfektní.
  Russell Hobbs Steam Genie 25600-56
  Ať chcete osvěžit záclony či povlečení, nebo si přejete, aby oblečení i z těch nejjemnějších materiálů vypadalo skvěle, s napařovačem Steam Genie bude výsledek vždy perfektní.
  1 439 Kč
  Nedostupné
 • Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvyšuje vlhkost vzduchu v místnosti a je tak ideální nejen do dětského pokoje, ale například i do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Zvlhčený vzduch poskytuje úlevu při dýchání dětem i dospělým.
  Laica Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu HI3011
  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvyšuje vlhkost vzduchu v místnosti a je tak ideální nejen do dětského pokoje, ale například i do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Zvlhčený vzduch poskytuje úlevu při dýchání dětem i dospělým.
  1 521 Kč
  Dostupné
 • Tyčový a ruční vysavač 2v1.
  Ariete 2v1 2764
  Tyčový a ruční vysavač 2v1.
  1 549 Kč
  Nedostupné
Zobrazit další Skrýt další