2DIN velká autorádia

Jedná se o autorádia s velkým displejem, který může nebo nemusí být dotykový. Autorádio může poskytovat kromě běžných funkcí jako je přehrávání hudby a rozhlasový přijímač, i další speciální funkce. U všech těchto multimediálních jednotek nabízíme i jejich odbornou montáž do vašeho vozidla.

2DIN velká autorádia Sony 5-xavax100-eur Multimediální autorádio SONY se zrcadlením navigace XAVAX100.EUR
5-xavax100-eur
Multimediální autorádio SONY se zrcadlením navigace (pouze pro Google Mapy / Mapy pro iPhone), s dotykovým LCD displejem 6,4'' s rozhraním Bluetooth®, vstupem pro parkovací kameru, výstupy na externí subwoofer, MEGA BASS EQ10 a výstupním výkonem 4 x 55W.
2DIN velká autorádia JVC 1-kw-r930bt JVC 2DIN autorádio s CD/USB/AUX/Bluetooth/Multicolor
1-kw-r930bt
2DIN autorádio s CD přehrávačem, USB, AUX vstupem, technologií Bluetooth a možností nastavitelného podsvícení tlačítek a displeje ve třech nezávislých zónách   Funkce vestavěné technologie Bluetooth (dostupné funkce jsou závislé na mobilním telefonu) - přehledný displej 13+8 znaků s hodinami - otočný multifunkční ovladač - kontrastní displej viditelný z různých úhlů - přímý přístup do telefonního seznamu telefonu - přenos telefonních kontaktů do paměti autorádia - Hands-Free volání - Audio Streaming pro přenos hudby - AVRCP - ovládání MP3 přehrávačů a telefonů z autorádia - zobrazení jména na displeji k příchozí SMS - hlasové vytáčení - současné připojení dvou telefonů - ovládání Internetového rádia (smartphone)     Technické parametry: Mechanika CD mechanika: ANO DVD mechanika: NE přehrávané formáty: CD/MP3/WMA/WAV/FLAC   Displej typ displeje: LCD, segmentová matrice úhlopříčka displeje (palce): - dotykové ovládání: NE barva osvětlení tlačítek: multicolor ve třech nezávislých zónách ovládání….