2 DIN plastové adaptéry Volkswagen|Alpine 3333556 ALPINE KIT-8VWTD

ALPINE KIT-8VWTD

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Montážní sada pro INE-W928R k Volkswagen Caddy*, Sharan*, Tiguan*, Touran, Seat Alhambra*, Škoda Fabia II, Škoda Octavia*, Škoda Roomster

3 711 Kč

3710.74,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Montážní sada pro INE-W928R k Volkswagen Caddy*, Sharan*, Tiguan*, Touran, Seat Alhambra*, Škoda Fabia II, Škoda
Octavia*, Škoda Roomster

Tato instalační sada obsahuje všechny díly potřebné pro instalaci INE-W928R do vozu. Jedná se jak o mechanické díly, tak i o rozhraní pro dálkové ovládání z volantu, CAN převodník, rychlostní pulzy a parkovací brzdu.

Sada-8VWTD obsahuje rozhraní, které podporuje autorádio z přístrojové desky (MFD). Podporuje základní funkce originálního dálkového ovládání z volantu, včetně vyzvednutí a zavěšení hovoru. V případě použití KIT-8VWTD je funkční i multifunkční displej ve voze.

Anténní adaptér s phantomovým napájením, anténní adaptér je součástí.

 

* části palubní desky mohou být upravenyParametry

3333556

Otázky z FAQ