2 DIN plastové adaptéry Alpine alpkit7vwdpq Alpine KIT-7VWDPQ

Alpine KIT-7VWDPQ

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Instalační sada Alpine KIT-7VWDPQ

2 471 Kč

2471.07,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Instalační sada pro modely INE-W987D / W977BT, ICS-X8 / ICS-X7 (VW Beetle, Sharan, T6 a další). Instalační sady o velikosti 7" pro platformy VW (MIB-PQ) umožňují velmi snadnou instalaci navigační a mobilní mediální stanice o velikosti 7". Všechny součásti pro mechanickou montáž, stejně jako CAN-BUS rozhraní, umožňují přestavbu funkcí. Dálkové ovládání na volantu, zapalování plus, SpeedPuls a ruční brzda jsou součástí této sady. Modul KIT-7VWDPQ také obsahuje konektor, který nadále podporuje displej autorádia v přístrojové desce (MFA). Adaptér antény je součástí balení.

Parametry

Alpine
alpkit7vwdpq

Otázky z FAQ