Alpine KIT-7VWXPQ

Alpine KIT-7VWXPQ

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Instalační sada Alpine KIT-7VWXPQ

2 471 Kč

2471.07,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

7" instalační sada pro platformy VW (MIB-PQ) - KIT-7VWXPQ. Řada instalačních sad 7" pro platformy VW (MIB-PQ) obsahuje všechny součásti potřebné k instalaci a provedení práce s INE-W997D / INE-W987D / iLX-700 v cílovém vozidle. K dispozici jsou součásti pro mechanickou montáž, jakož i rozhraní, které umožňuje zachování klimatizačních a kontrolních displejů VW a rovněž reprezentace optického parkovacího senzoru. Rozhraní bude také podporovat displej rádia VW v panelu přístrojů (MFD) a dálkovém ovládání na volantu. Anténní adaptér s fantomovým napájením a DAB anténa KAE-232DA jsou součástí balení.

Parametry

Alpine
alpkit7vwxpq

Otázky z FAQ