Handsfree do auta | bezdrátové handsfree, adaptery handsfree do auta, bezpečné volání v autě, hlasové vytáčení | AUTOPROFI CZ

HANDS FREE

Moderní systémy a technologie pro bezpečné telefonování mobilním telefonem během jízdy vašeho automobilu. Handsfree do auta tak chrání Vás i vaši posádku, rodinu, děti. Nabízíme i odbornou montáž handsfree do všech automobilů.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Hands free sada Bluetooth univerzální s černobílým displejem.
  PARROT CK3100
  Hands free sada Bluetooth univerzální s černobílým displejem.
  3 590 Kč
  Nedostupné
 • Bluetooth handsfree sada Parrot MINIKIT Neo - černá   Pokročilá přenosná Bluetooth handsfree sada s novou technologií HD Voice. Snadno a rychle použitelná.
  PARROT bluetooth MINIKIT Neo2 HD HF sada černá
  Bluetooth handsfree sada Parrot MINIKIT Neo - černá   Pokročilá přenosná Bluetooth handsfree sada s novou technologií HD Voice. Snadno a rychle použitelná.
  1 499 Kč
  Dostupné
 • MKi9100 je systém s dvouřádkovým LCD displejem a ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu.
  PARROT MKi9100 bluetooth HF s displejem
  MKi9100 je systém s dvouřádkovým LCD displejem a ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu.
  4 294 Kč
  Dostupné
 • MKi9200 je systém plnobarevným TFT LCD displejem, který obsahuje slot pro SD kartu, dále je vybaven ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu.
  PARROT MKi9200 bluetooth HF s barevným displejem
  MKi9200 je systém plnobarevným TFT LCD displejem, který obsahuje slot pro SD kartu, dále je vybaven ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na...
  4 833 Kč
  Dostupné
 • Inbay® QI univerzální nabíječka do automobilůVýrobce: ACV
  ACV Inbay® QI univerzální nabíječka do automobilů
  Inbay® QI univerzální nabíječka do automobilůVýrobce: ACV
  1 431 Kč
  Dostupné
 • Inbay® Qi nab. stanice ŠKODA Octavia III.
  ACV Inbay® Qi nabíječka Škoda Octavia III.
  Inbay® Qi nab. stanice ŠKODA Octavia III.
  1 971 Kč
  Dostupné
 • MKi 9000 je komplexní systém určený k mobilní komunikaci a přehrávání hudby ve voze za pomoci nejnovější komunikační a audio technologie. Po Bluetooth propojení s mobilním zařízením, Mki9000 nabízí přijetí a provední tel.
  PARROT MKi9000 bluetooth HF
  MKi 9000 je komplexní systém určený k mobilní komunikaci a přehrávání hudby ve voze za pomoci nejnovější komunikační a audio technologie. Po Bluetooth propojení s mobilním zařízením, Mki9000 nabízí přijetí a provední tel.
  3 590 Kč
  Dostupné
 • Mikrofon Hands free VW / Škoda / SeatVýrobce: Dension
  Dension Mikrofon Hands free VW / Škoda / Seat
  Mikrofon Hands free VW / Škoda / SeatVýrobce: Dension
  902 Kč
  Dostupné
 • Inbay® Qi nab. stanice VW Passat [B8] (14->) / Arteon Výrobce: ACV
  ACV Inbay® Qi nabíječka VW Passat [B8] (14-)
  Inbay® Qi nab. stanice VW Passat [B8] (14->) / Arteon Výrobce: ACV
  2 381 Kč
  Dostupné
 • Bluetooth handsfree sada BURY CC9048 určena pro bezpečné a komfortní telefonování během řízení. Zařízení je určené na instalaci do vozidla odborným servisem, připojuje se k existujícím reproduktorem audiosoustavy vozidla.
  Bluetooth handsfree sada BURY CC9048
  Bluetooth handsfree sada BURY CC9048 určena pro bezpečné a komfortní telefonování během řízení. Zařízení je určené na instalaci do vozidla odborným servisem, připojuje se k existujícím reproduktorem audiosoustavy vozidla.
  2 300 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další