Autodiagnostika | diagnostika aut, Diagnostický software, Diagnostika Autocom, Diagnostika Autosnap, Diagnostika koncernu VW, Diagnostika Sixtol, Redukce a adaptéry, Reset servisu, oleje a airbagu, Univerzální diagnostika, Diagnostické příslušenství

AUTODIAGNOSTIKA

Diagnostickým systémem můžete provádět kontrolu elektronických částí vozidla, jako je např. řídící jednotka motoru, kde je možné zjistit elektronickou poruchu škrtící klapky, lambda sondy či jiných čidel. Lze vybírat z univerzální diagnostika, které fungují na všechny světové značky a jejich omezení je závislé pouze na roku výroby vozidla. V případě potřeby o kontrolu vozidel vybrané značky či koncernu jsou vhodná diagnostická zařízení určená pouze pro danou značku. Například diagnostika pro koncern VW jsou dostupná zařízení značek V-Checker či VAG-COM.

Pokud by jste měli zájem o provádění kontroly vozidel bez omezení roku výroby a provádění širokého množství komfortní funkce (práce s veškerou elektronikou vozidla) , jsou vhodné přístroje značek Autocom či Sixtol.

K diagnostickým přístrojům patří také příslušenstvídiagnostický software či redukce na zásuvky umístěné ve starších vozidlech.


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt další