FIAMM


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • 1-trubková fanfárá poháněná vzduchovým kompresorem se silným a okamžitým zvukem. V sadě je malý kompresor a 1 trumpeta.
  FIAMM M4/NR 1-tónová fanfára s kompresorem, 12v 921993
  1-trubková fanfárá poháněná vzduchovým kompresorem se silným a okamžitým zvukem. V sadě je malý kompresor a 1 trumpeta.
  3 325 Kč
  Dostupné
 • MC4 systém s trubkami řady TP je vyvíjen a vyráběn společností FIAMM Itálie pro bezpečnostní a zásahová vozidla. FIAMM je lídrem v těchto výstražných zařízeních.
  FIAMM fanfára TA/4 906-C+SPOILER 920394
  MC4 systém s trubkami řady TP je vyvíjen a vyráběn společností FIAMM Itálie pro bezpečnostní a zásahová vozidla. FIAMM je lídrem v těchto výstražných zařízeních.
  5 075 Kč
  Dostupné
 • ULTIMATE BLAST je kompaktní elektropneumatická fanfára, která v sobě spojuje dohromady dvojitou pneumatickou houkačku se silným a příjemným zvukem s velice jednoduchou montáží. Aftermarketová sada, k dispozici v blistru značky FIAMM, obsahuje vše potřebné pro instalaci.
  FIAMM elektropneumatická fanfára ULTIMATE BLAST 12V 921939
  ULTIMATE BLAST je kompaktní elektropneumatická fanfára, která v sobě spojuje dohromady dvojitou pneumatickou houkačku se silným a příjemným zvukem s velice jednoduchou montáží. Aftermarketová sada, k dispozici v blistru značky FIAMM, obsahuje vše...
  1 047 Kč
  Dostupné
 • LLH, Long Life Horn, je elektronický šnekový ​​klakson navržený společností FIAMM SpA. Tento klakson je odolnější než jiné elektromagnetické klaksony.
  FIAMM LLH šnekový klakson, 12V 925047
  LLH, Long Life Horn, je elektronický šnekový ​​klakson navržený společností FIAMM SpA. Tento klakson je odolnější než jiné elektromagnetické klaksony.
  1 004 Kč
  Dostupné
 • Kompaktní klakson JERICHO AIR COMPACT byla vyvinuta a vyrobena firmou FIAMM. Kompaktní rozměry a integrovaný elektro ventil umožňuje jednoduchou montáž uvnitř motorového prostoru autobusů, autokarů a nákladních automobilů.
  FIAMM klakson JERICHO AIR COMPACT, 24V 928028
  Kompaktní klakson JERICHO AIR COMPACT byla vyvinuta a vyrobena firmou FIAMM. Kompaktní rozměry a integrovaný elektro ventil umožňuje jednoduchou montáž uvnitř motorového prostoru autobusů, autokarů a nákladních automobilů.
  1 280 Kč
  Dostupné
 • Kompresor M4 je vyvinut a vyráběn firmou FIAMM Itálie. Je určen především pro pohon pneumatických fanfár, ale může být použit v jakékoliv aplikaci, kde je požadováno proudění tlakového vzduchu na omezenou dobu.
  FIAMM kompresor fanfáry M4 12V 921988
  Kompresor M4 je vyvinut a vyráběn firmou FIAMM Itálie. Je určen především pro pohon pneumatických fanfár, ale může být použit v jakékoliv aplikaci, kde je požadováno proudění tlakového vzduchu na omezenou dobu.
  1 009 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další