Parkovací asistenti pro automobily

Parkovací asistenti

Parkovací asistenti jsou nedocenitelnou pomocí při parkování v těsných prostorech či nepřehledných prostorech. Díky vizuální či zvukové signalizace se už nebudete muset obávat nehod spojených s nepřehlednými parkovacími místy. Ušetřete peníze i starosti a investujte do zařízení, jež vám nezměrně zpříjemní a usnadní parkování.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Kamera CCD s IR světlem, vnější, určená pro montáž především na nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Propojení 4-PINovým kabelem.
  Kamera 4PIN CCD SONY s IR, vnější
  Kamera CCD s IR světlem, vnější, určená pro montáž především na nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Propojení 4-PINovým kabelem.
  1 365 Kč
  Dostupné
 • Kamera CMOS s IR světlem, vnější, určená pro montáž především na nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Propojení 4-PINovým kabelem.
  Kamera 4PIN CMOS s IR, vnější
  Kamera CMOS s IR světlem, vnější, určená pro montáž především na nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Propojení 4-PINovým kabelem.
  1 004 Kč
  Dostupné
 • Sada obsahuje 4 ultrazvukové senzory určené k instalaci do zadního plastového nárazníku vozu, vyhodnocovací jednotku určenou k instalaci do vnitřního prostoru automobilu a reproduktor.   Technické parametry •	napájení 10 – 16 V •	průměr čidel 19mm •	odběr při aktivaci 20 – 200 mA •	pracovní frekvence senzorů 40 kHz •	počet senzorů / typ senzorů 4 / PS-SEN.S28 •	detekční vzdálenost 0,4 – 1,5 m •	pracovní teplota -30º až 70 °C •	rozměr reproduktoru (průměr bez úchytů x výška) 42 x 16 mm
  Parkovací systém 4 senzory
  Sada obsahuje 4 ultrazvukové senzory určené k instalaci do zadního plastového nárazníku vozu, vyhodnocovací jednotku určenou k instalaci do vnitřního prostoru automobilu a reproduktor.   Technické parametry • napájení 10 – 16 V • průměr čidel 19mm...
  1 009 Kč
  Dostupné
 • Parkovací asistent KEETEC s 3 ultrazvukovými snímači umístěnými v držáku evidenčního čísla - SPZ. Při couvání upozorní akusticky bzučákem umístěným v zadní části vozidla.
  Parkovací asistent KEETEC BS 150
  Parkovací asistent KEETEC s 3 ultrazvukovými snímači umístěnými v držáku evidenčního čísla - SPZ. Při couvání upozorní akusticky bzučákem umístěným v zadní části vozidla.
  1 198 Kč
  Dostupné
 • Wi-Fi bezdrátová kamera umožňuje přenos video signálu kamery do iPhone, iPadu nebo telefonu / tabletu se systémem Android na vzdálenost až 10-30 m.   Technické parametry - minimální požadavky pro Android: 2.2 nebo vyšší - minimální požadavky pro iOS: 4.3 nebo vyšší - aplikace: do tabletu, mobilního telefonu se systémem iOS nainstalujte aplikaci: V-Car (F-CAR od iOS 13) - aplikace: do tabletu, mobilního telefonu se systémem Android nainstalujte aplikaci V-Car, ke stažení viz.
  Přídavná bezdrátová Wi-Fi kamera
  Wi-Fi bezdrátová kamera umožňuje přenos video signálu kamery do iPhone, iPadu nebo telefonu / tabletu se systémem Android na vzdálenost až 10-30 m.   Technické parametry - minimální požadavky pro Android: 2.2 nebo vyšší - minimální požadavky pro...
  1 724 Kč
  Dostupné
 • Wi-Fi bezdrátová kamera umožňuje přenos video signálu kamery do iPhone, iPadu nebo telefonu / tabletu se systémem Android na vzdálenost až 100 m.   Technické parametry - minimální požadavky pro Android: 2.2 nebo vyšší - minimální požadavky pro iOS: 4.3 nebo vyšší - aplikace: do tabletu, mobilního telefonu se systémem Android nainstalujte aplikaci: SWD Cam pro iOS nainstalujete aplikaci: IRear Cam.
  Přídavná bezdrátová Wi-Fi kamera
  Wi-Fi bezdrátová kamera umožňuje přenos video signálu kamery do iPhone, iPadu nebo telefonu / tabletu se systémem Android na vzdálenost až 100 m.   Technické parametry - minimální požadavky pro Android: 2.2 nebo vyšší - minimální požadavky pro...
  2 934 Kč
  Dostupné
 • Parkovací kamera s 7" monitorem je určena pro detekci překážek za vozidlem. Systém je aktivován při zařazení zpátečky.
  Parkovací kamera s 7" monitorem
  Parkovací kamera s 7" monitorem je určena pro detekci překážek za vozidlem. Systém je aktivován při zařazení zpátečky.
  3 186 Kč
  Dostupné
 • OEM barevná parkovací kamera instalovaná do madla otevírání 5-tých dveří.
  OEM Parkovací kamera Suzuki SX4 BC SUZ-01
  OEM barevná parkovací kamera instalovaná do madla otevírání 5-tých dveří.
  1 790 Kč
  Nedostupné
 • OEM barevná parkovací kamera pro instalaci na místo osvětlení zadní registrační značky. Součástí kamery je patice pro umístění žárovkou z původního světla pro registrační značku.
  OEM parkovací kamera Škoda Rapid, BC VW-90 2
  OEM barevná parkovací kamera pro instalaci na místo osvětlení zadní registrační značky. Součástí kamery je patice pro umístění žárovkou z původního světla pro...
  1 794 Kč
  Dostupné
 • Systém monitorování dětské autosedačky STEELMATE má 2 funkce, akusticky a vizuálně Vás upozorní pokud zapomenete dítě v autě po vypnutí zapalování a také upozorní pokud dítě během jízdy vstane ze sedačky, zařízení nevyžaduje odbornou montáž. Systém je určen pouze pro vozidla bez trvalého napětí v cigaretovém slotu.
  Systém monitorování dětské autosedačky BSA-1
  Systém monitorování dětské autosedačky STEELMATE má 2 funkce, akusticky a vizuálně Vás upozorní pokud zapomenete dítě v autě po vypnutí zapalování a také...
  926 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další