Fotopasti

Fotopasti zachytí každého vetřelce.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Použijte na ochranu majetku to nejúčinnější řešení na poli moderních fotopastí. FOXcam SG880MK-14mHD přenáší fotografie v rozlišení 1024×720 bodů.
  FOXcam SG880MK-18mHD CZ + ZDARMA 8 GB karta + čelovka HL125
  Použijte na ochranu majetku to nejúčinnější řešení na poli moderních fotopastí. FOXcam SG880MK-14mHD přenáší fotografie v rozlišení 1024×720 bodů.
  4 989 Kč
  Dostupné
 • NA ZLODĚJE a na ZVĚŘE! Model 2019 s GSM modulem pro okamžité odesílání fotografií na email nebo mobilní telefon!
  BUNATY FULL HD GSM + ZDARMA kovový ochranný box + 16gb sd karta + baterie + čelovka HL125
  NA ZLODĚJE a na ZVĚŘE! Model 2019 s GSM modulem pro okamžité odesílání fotografií na email nebo mobilní telefon!
  7 490 Kč
  Dostupné
 • Miniaturní, širokoúhlá full HD fotopast s transportním pouzdrem. Tak skvělé parametry a tolik funkcí v tak miniaturním provedení a za tak super cenu – to je opravdu výjimečné!
  Predator Micro + 8 GB karta zdarma
  Miniaturní, širokoúhlá full HD fotopast s transportním pouzdrem. Tak skvělé parametry a tolik funkcí v tak miniaturním provedení a za tak super cenu – to je opravdu výjimečné!
  2 990 Kč
  Dostupné
 • Konečně je na trhu fotopast po níž se tolik volalo: Malá, výkonná, spolehlivá!Kvalita snímků je u fotopastí ScoutGuard vždy na špičkové úrovni. Ne jinak tomu je u fotopasti SG520!
  ScoutGuard SG520 PRO + 8 GB karta zdarma
  Konečně je na trhu fotopast po níž se tolik volalo: Malá, výkonná, spolehlivá!Kvalita snímků je u fotopastí ScoutGuard vždy na špičkové úrovni. Ne jinak tomu je u fotopasti SG520!
  2 690 Kč
  Dostupné
 • Kamera Brinno využívá citlivého HD snímače a časosběrné technologie na velmi širokém zorném úhlu. Těmito přednostmi poslouží zejména pro dokumentaci stavebních projektů.
  Brinno BCC100
  Kamera Brinno využívá citlivého HD snímače a časosběrné technologie na velmi širokém zorném úhlu. Těmito přednostmi poslouží zejména pro dokumentaci stavebních projektů.
  5 506 Kč
  Nedostupné
 • Fotopast MG984G-30M představuje to nejlepší na trhu. Podpora 4G LTE sítí s možností odesílání obrázků a video záznamů ve vysokém rozlišení v krátkém čase.
  ScoutGuard MG984G-30mHD + ZDARMA 8 GB karta + čelovka HL125
  Fotopast MG984G-30M představuje to nejlepší na trhu. Podpora 4G LTE sítí s možností odesílání obrázků a video záznamů ve vysokém rozlišení v krátkém čase.
  8 900 Kč
  Dostupné
 • Novinka 2018 FOXcam RANGER! Hledáte levnou fotopast a zároveň nechcete šlápnout vedle?
  FOXcam RANGER + 8 GB karta zdarma
  Novinka 2018 FOXcam RANGER! Hledáte levnou fotopast a zároveň nechcete šlápnout vedle?
  2 489 Kč
  Dostupné
 • Souprava se skládá ze dvou pohybových čidel a kapesního přijímače. Detektory zachytí pohyb zvěře (člověka).
  PREDATOR 007 2+1
  Souprava se skládá ze dvou pohybových čidel a kapesního přijímače. Detektory zachytí pohyb zvěře (člověka).
  2 971 Kč
  Nedostupné
 • Tato fotopast se vyznačuje extrémně rychlou odezvou na podnět PIR čidla, která je pouhých 0,4 sec (!). Fotopast UOVision Yager S1 je proto vhodná na místa, kde se monitorovaný objekt rychle pohybuje, jako jsou ochozy zvěře, projíždějící automobily a podobně.
  UOVision Yager S1 + 8 GB karta zdarma
  Tato fotopast se vyznačuje extrémně rychlou odezvou na podnět PIR čidla, která je pouhých 0,4 sec (!). Fotopast UOVision Yager S1 je proto vhodná na místa, kde se monitorovaný objekt rychle pohybuje, jako jsou ochozy zvěře, projíždějící automobily...
  3 689 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další