Fotopasti

Fotopasti zachytí každého vetřelce.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Kamera Brinno využívá citlivého HD snímače a časosběrné technologie na velmi širokém zorném úhlu. Těmito přednostmi poslouží zejména pro dokumentaci stavebních projektů.
  Brinno BCC100
  Kamera Brinno využívá citlivého HD snímače a časosběrné technologie na velmi širokém zorném úhlu. Těmito přednostmi poslouží zejména pro dokumentaci stavebních projektů.
  5 506 Kč
  Nedostupné
 • Novinka 2018 FOXcam RANGER! Hledáte levnou fotopast a zároveň nechcete šlápnout vedle?
  FOXcam RANGER + 8 GB karta zdarma
  Novinka 2018 FOXcam RANGER! Hledáte levnou fotopast a zároveň nechcete šlápnout vedle?
  2 489 Kč
  Dostupné
 • Použijte na ochranu majetku to nejúčinnější řešení na poli moderních fotopastí. FOXcam SG880MK-14mHD přenáší fotografie v rozlišení 1024×720 bodů.
  FOXcam SG880MK-14mHD CZ + ZDARMA 8 GB karta + čelovka HL125
  Použijte na ochranu majetku to nejúčinnější řešení na poli moderních fotopastí. FOXcam SG880MK-14mHD přenáší fotografie v rozlišení 1024×720 bodů.
  4 989 Kč
  Dostupné
 • Souprava se skládá ze dvou pohybových čidel a kapesního přijímače. Detektory zachytí pohyb zvěře (člověka).
  PREDATOR 007 2+1
  Souprava se skládá ze dvou pohybových čidel a kapesního přijímače. Detektory zachytí pohyb zvěře (člověka).
  2 971 Kč
  Dostupné
 • Tato fotopast se vyznačuje extrémně rychlou odezvou na podnět PIR čidla, která je pouhých 0,4 sec (!). Fotopast UOVision Yager S1 je proto vhodná na místa, kde se monitorovaný objekt rychle pohybuje, jako jsou ochozy zvěře, projíždějící automobily a podobně.
  UOVision Yager S1 + 8 GB karta zdarma
  Tato fotopast se vyznačuje extrémně rychlou odezvou na podnět PIR čidla, která je pouhých 0,4 sec (!). Fotopast UOVision Yager S1 je proto vhodná na místa, kde se monitorovaný objekt rychle pohybuje, jako jsou ochozy zvěře, projíždějící automobily...
  3 689 Kč
  Dostupné
 • Fotopast Secutek SST-001 je základním modelem fotopastí Secutek a cenově patří mezi nejlevnější fotopasti na trhu. Její použití i montáž jsou velice snadné a její maskovaný vzhled umožňuje skrytou instalaci. Fotopast je využívána především pro sledování pohybu divoké zvěře, může být ale použita i k zabezpečení prostor, odhalení vandala nebo třeba zakladatele černé skládky.
  Fotopast Secutek SST-001
  Fotopast Secutek SST-001 je základním modelem fotopastí Secutek a cenově patří mezi nejlevnější fotopasti na trhu. Její použití i montáž jsou velice snadné a její maskovaný vzhled umožňuje skrytou instalaci. Fotopast je využívána především pro...
  1 695 Kč
  Nedostupné
Zobrazit další Skrýt další