AKČNÍ SLEVY

Akční ceny, které jinde nenajdete. Podívejte se i do porovnávačů, že naše slevy jsou nejzajímavější. Takto zvýhodněné zboží najdete jen v této kategorii, proto neváhejte a objednejte ještě dnes.

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE JEŠTĚ DNES!


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  Měnič napětí z 12/230V + USB, 1600W
  Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  2 590 Kč
  Dostupné
 • Dárkový voucher pro obdarování vašich nejbližších, rodiny i přátel.
  Dárkový voucher 1.000,- Kč
  Dárkový voucher pro obdarování vašich nejbližších, rodiny i přátel.
  1 000 Kč
  Dostupné
 • Startovací zdroj určený k nouzovému nastartování auta. K vozu se startovací zdroj připojí pomocí klipsů ke kontaktům autobaterie.
  Startovací zdroj (JumpStarter) 13.800mAh/650A, 12V
  Startovací zdroj určený k nouzovému nastartování auta. K vozu se startovací zdroj připojí pomocí klipsů ke kontaktům autobaterie.
  1 699 Kč
  Dostupné
 • Feber motorové vozítko Minnie 6V, od 1 – 6 let, růžové
  FEBER MOTOROVÉ VOZÍTKO MINNIE 6V
  Feber motorové vozítko Minnie 6V, od 1 – 6 let, růžové
  2 899 Kč
  Dostupné
 • Tlakoměr Laica BM2604 je určen pro měření krevního tlaku na paži. Zobrazení klasifikace podle hodnot WHO, součástí je indikátor arytmie.
  Laica Tlakoměr BM2604
  Tlakoměr Laica BM2604 je určen pro měření krevního tlaku na paži. Zobrazení klasifikace podle hodnot WHO, součástí je indikátor arytmie.
  890 Kč
  Dostupné
 • Palubní kamera do auta s pokročilými funkcemi a radarovým detektorem. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou díky čemuž Vás kamera upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu.
  Kamera do auta s antiradarem Neoline X-COP 9100S
  Palubní kamera do auta s pokročilými funkcemi a radarovým detektorem. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi...
  11 990 Kč
  Dostupné
 • Kvalitní batoh na záda šedé barvy. Městský typ.
  Kingsons Sliced Grey 15,6
  Kvalitní batoh na záda šedé barvy. Městský typ.
  990 Kč
  Dostupné
 • 5.1 kanálový zvukový panel so vstavanou technológiou Wi-Fi a 10" bezdrôtovým subwooferom
  JBL BAR 5.1 Surround
  5.1 kanálový zvukový panel so vstavanou technológiou Wi-Fi a 10" bezdrôtovým subwooferom
  13 490 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další