POVÁNOČNÍ SLEVY

Povánoční slevy, které jinde nenajdete. Podívejte se i do porovnávačů, že naše slevy jsou nejzajímavější. Takto zvýhodněné zboží najdete jen v této kategorii, proto neváhejte a objednejte ještě dnes.

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE JEŠTĚ DNES!


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Prenosný Bluetooth výkonný reproduktor
  JBL Charge 4 Black
  Prenosný Bluetooth výkonný reproduktor
  3 990 Kč
  Dostupné
 • Ultrazvukový inhalátor slouží k inhalaci léků při respiračních onemocněních, astmatu a zánětech dýchacích cest. Díky dvěma velikostem masky mohou přístroj používat děti i dospělí. Provoz je extrémně tichý.
  Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026
  Ultrazvukový inhalátor slouží k inhalaci léků při respiračních onemocněních, astmatu a zánětech dýchacích cest. Díky dvěma velikostem masky mohou přístroj používat děti i dospělí. Provoz je extrémně tichý.
  1 340 Kč
  Dostupné
 • Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  Měnič napětí z 12/230V + USB, 1600W
  Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  2 590 Kč
  Dostupné
 • Dárkový voucher pro obdarování vašich nejbližších, rodiny i přátel.
  Dárkový voucher 1.000,- Kč
  Dárkový voucher pro obdarování vašich nejbližších, rodiny i přátel.
  1 000 Kč
  Dostupné
 • Startovací zdroj určený k nouzovému nastartování auta. K vozu se startovací zdroj připojí pomocí klipsů ke kontaktům autobaterie.
  Startovací zdroj (JumpStarter) 13.800mAh/650A, 12V
  Startovací zdroj určený k nouzovému nastartování auta. K vozu se startovací zdroj připojí pomocí klipsů ke kontaktům autobaterie.
  1 699 Kč
  Dostupné
 • Feber motorové vozítko Minnie 6V, od 1 – 6 let, růžové
  FEBER MOTOROVÉ VOZÍTKO MINNIE 6V
  Feber motorové vozítko Minnie 6V, od 1 – 6 let, růžové
  2 499 Kč
  Dostupné
 • Palubní kamera do auta s pokročilými funkcemi a radarovým detektorem. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi stacionárních radarů, úsekových měření nebo semaforů s detekcí jízdy na červenou díky čemuž Vás kamera upozorní na místa, kde je dobré sundat nohu z plynu.
  Kamera do auta s antiradarem Neoline X-COP 9100S
  Palubní kamera do auta s pokročilými funkcemi a radarovým detektorem. Záznam v rozlišení Full HD nabídne skvělou rozeznatelnost osob či poznávacích značek a GPS modul současně poskytuje přesné informace o rychlosti. Obsahuje obsáhlou databázi...
  11 990 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další