Vánoční dárky za výjimečné ceny, které jinde nenajdete.

VÁNOČNÍ DÁRKY

Vánoční dárky si u nás můžete zakoupit za ceny, které jinde nenajdete. Podívejte se i do porovnávačů, že naše slevy jsou nejzajímavější. Takto zvýhodněné vánoční dárky najdete jen v této kategorii, proto neváhejte a objednejte ještě dnes.

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE JEŠTĚ DNES!


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Prenosný Bluetooth výkonný reproduktor
  JBL Charge 4 Black
  Prenosný Bluetooth výkonný reproduktor
  3 990 Kč
  Dostupné
 • Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  Měnič napětí z 12/230V + USB, 1600W
  Tato nová řada měničů plně nahrazuje doposud prodávané měniče tohoto typu. Výstupní napětí má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50 Hz s napětím 230 V.
  2 590 Kč
  Dostupné
 • Kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P
  DOD RC500S
  Kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P
  10 390 Kč
  Dostupné
 • Multimediální stropní monitor štíhlého designu (30mm) pro pohodlné sledování filmů, s úhlopříčkou 15.6", se vstupy HDMI / USB / RCA s IR / FM vysílačem umožní bezdrátové propojení se sluchátky nebo přehrává zvuk v reproduktorech vozidla. Je určený pro pasažéry na zadních sedadlech.
  Multimediální stropní monitor, slim 15.6 "USB / HDMI, šedý MR1560G
  Multimediální stropní monitor štíhlého designu (30mm) pro pohodlné sledování filmů, s úhlopříčkou 15.6", se vstupy HDMI / USB / RCA s IR / FM vysílačem...
  5 490 Kč
  Dostupné
 • Přenosný antiradar Genevo One speciálně vyvinut pro Českou republiku se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce. Novinka z roku 2014, zvýšená citlivost v Ka pásmu.
  Přenosný antiradar Genevo One
  Přenosný antiradar Genevo One speciálně vyvinut pro Českou republiku se zabudovaným GPS modulem pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce....
  10 999 Kč
  Dostupné
 • S tímto žehlicím kartáčem budete z domu pokaždé odcházet sebejistá a krásná, protože budete vědět, že váš účes je perfektní.
  Remington CB7A138 Volume & Straight
  S tímto žehlicím kartáčem budete z domu pokaždé odcházet sebejistá a krásná, protože budete vědět, že váš účes je perfektní.
  1 465 Kč
  Dostupné
 • Praktický a odolný kufr s širokou nabídkou příslušenství o celkem 240 kusech.
  Kufr na nářadí s příslušenstvím 240ks - bity, vrtáky, hmoždinky, šrouby BOSCH
  Praktický a odolný kufr s širokou nabídkou příslušenství o celkem 240 kusech.
  890 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další