Inspekční kamery


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Endoskop CEL-TEC Ai58 je nová inspekční kamera, která díky 2v1 USB konektoru může pracovat s mobilními zařízeními Android (microUSB) a také PC (USB-A). Stačí nainstalovat aplikaci/program a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo počítači.
  CEL-TEC Ai58
  Endoskop CEL-TEC Ai58 je nová inspekční kamera, která díky 2v1 USB konektoru může pracovat s mobilními zařízeními Android (microUSB) a také PC (USB-A). Stačí nainstalovat aplikaci/program a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo počítači.
  968 Kč
  Nedostupné
 • Endoskop CEL-TEC F130 Wifi je nová bezdrátová WiFi kamera, která může pracovat s mobilními zařízeními Android, iOS a také PC. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo počítači.
  CEL-TEC F130 Wifi
  Endoskop CEL-TEC F130 Wifi je nová bezdrátová WiFi kamera, která může pracovat s mobilními zařízeními Android, iOS a také PC. Stačí nainstalovat aplikaci a poté již sledovat obraz z kamery na telefonu nebo počítači.
  1 936 Kč
  Nedostupné
 • Pro koncové zákazníky nabízíme ke kameře hodinky CEL-TEC zdarma. Hodinky mají na pásku redukci na microSD karty - celou redukci pak lze vložit do USB konektoru PC.
  CEL-TEC InCam 950
  Pro koncové zákazníky nabízíme ke kameře hodinky CEL-TEC zdarma. Hodinky mají na pásku redukci na microSD karty - celou redukci pak lze vložit do USB konektoru PC.
  6 999 Kč
  Nedostupné
 • Pro koncové zákazníky nabízíme ke kameře hodinky CEL-TEC zdarma.
  CEL-TEC PipeCam 30 Profi
  Pro koncové zákazníky nabízíme ke kameře hodinky CEL-TEC zdarma.
  24 700 Kč
  Dostupné
 • Kamerová hlavice pro sady: PipeCam 20, 30, 40 profi. Průměr hlavice je 22mm.
  CEL-TEC PipeCamera Profi 120
  Kamerová hlavice pro sady: PipeCam 20, 30, 40 profi. Průměr hlavice je 22mm.
  5 445 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další