Záznamové kamery


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Špionážní minikamera Esonic CAM-U7 nám umožní diskrétně monitorovat zájmový prostor ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě.
  Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7
  Špionážní minikamera Esonic CAM-U7 nám umožní diskrétně monitorovat zájmový prostor ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě.
  2 695 Kč
  Dostupné
 • Kamera v PIR čidle CEL-TEC PSC72-WiFi je moderní bezpečnostní kamera, která tvarem připomíná pohybové čidlo, tzv. PIR čidlo.
  CEL-TEC PSC-72 WiFi
  Kamera v PIR čidle CEL-TEC PSC72-WiFi je moderní bezpečnostní kamera, která tvarem připomíná pohybové čidlo, tzv. PIR čidlo.
  2 840 Kč
  Nedostupné
 • Toto zařízení je ověřeno profesionály a je první zařízení svého druhu na trhu. Ideální řešení pro špionky a investigativní novinářky.
  CEL-TEC IR2 Lady
  Toto zařízení je ověřeno profesionály a je první zařízení svého druhu na trhu. Ideální řešení pro špionky a investigativní novinářky.
  2 759 Kč
  Nedostupné
 • Pro tajný monitoring - detektivové Policie může použít pro záznam důkazů Právníci mohou použít pro záznam důkazů Novináři mohou použít pro záznam zpráv Bezpečnostní agentury Pro studenty, kteří si mohou zaznamenat přednáškuVlastnosti: Skrytá kamera s rozlišením 1280x720p Mikrofon zaznamenává zvuk v okolí 2-15 m2. Vhodné pro každý počítač s USB portem.
  Špionážní pero HD CEL-TEC
  Pro tajný monitoring - detektivové Policie může použít pro záznam důkazů Právníci mohou použít pro záznam důkazů Novináři mohou použít pro záznam zpráv Bezpečnostní agentury Pro studenty, kteří si mohou zaznamenat přednáškuVlastnosti: Skrytá...
  1 485 Kč
  Nedostupné
 • FULL HD špionážní pero zaznamenává barevný obraz i zvuk ve vysoké kvalitě a je také opravdovým perem na psaní. Představuje nejnovější a nejvýkonnější model pera s kamerou pro rok 2018.
  CEL-TEC kamera v peru FHD 16GB
  FULL HD špionážní pero zaznamenává barevný obraz i zvuk ve vysoké kvalitě a je také opravdovým perem na psaní. Představuje nejnovější a nejvýkonnější model pera s kamerou pro rok 2018.
  1 724 Kč
  Nedostupné
 • Malá vnitřní IP WiFi kamera vhodná pro jednoduché aplikace například monitorování domácnosti nebo kanceláře, fixní objektiv 2,3 mm (úhel 120°), mechanický IR filtr a přísvit do 10 m. Zabudovaný mikrofon a reproduktor.
  Dahua IPC-C35
  Malá vnitřní IP WiFi kamera vhodná pro jednoduché aplikace například monitorování domácnosti nebo kanceláře, fixní objektiv 2,3 mm (úhel 120°), mechanický IR filtr a přísvit do 10 m. Zabudovaný mikrofon a reproduktor.
  1 759 Kč
  Dostupné
 • Napájení ze sítě pro nepřetržitý provoz Skrytá kamera v nabíjecí stanici pro iPhone je napájena standardně z elektrické sítě, díky čemuž může pracovat nepřetržitě 24 hodin denně. Vás domov nebo kancelář tak budete mít pod kontrolou kdykoliv během dne bez obav o životnost baterie.
  CEL-TEC Dock iOS Wifi GF
  Napájení ze sítě pro nepřetržitý provoz Skrytá kamera v nabíjecí stanici pro iPhone je napájena standardně z elektrické sítě, díky čemuž může pracovat nepřetržitě 24 hodin denně. Vás domov nebo kancelář tak budete mít pod kontrolou kdykoliv během...
  2 529 Kč
  Dostupné
 • CEL-TEC FLVR 200 je výkonná dobíjecí svítilna s video záznamem ve FULL HD rozlišení Jednoduché provedení, snadné ovládání, rychlá reakce Svítilna s kamerou CEL-TEC FLVR 200 má jednoduchý design, díky kterému je i samotné ovládání velice snadné a intuitivní. Jedno tlačítko slouží pro ovládání světla, druhé pro záznam.
  CEL-TEC FLVR 200
  CEL-TEC FLVR 200 je výkonná dobíjecí svítilna s video záznamem ve FULL HD rozlišení Jednoduché provedení, snadné ovládání, rychlá reakce Svítilna s kamerou CEL-TEC FLVR 200 má jednoduchý design, díky kterému je i samotné ovládání velice snadné a...
  4 713 Kč
  Dostupné
 • WiFi otočná skrytá kamera se záznamem
  Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12
  WiFi otočná skrytá kamera se záznamem
  2 795 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další