Dvoukanálové záznamové kamery

Dvoukanálové záznamové kamery jsou určeny pro nahrávání situace před a za vozidlem běhen jízdy.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P
  DOD RC500S
  Kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P
  10 390 Kč
  Dostupné
 • LCD monitor 8,5“ s vestavěnou duál FULL HD DVR kamerou v elegantním provedení určený k nahrazení originál zrcátka ve voze. K upevnění zrcátka je nutno dokoupit držák pro daný model vozu do kterého bude zrcátko instalováno (například DS-8.1OEM nebo DS-X8.2OEM).
  LCD monitor 8,5" s dual DVR kamerou v zrcátku pro OEM montáž
  LCD monitor 8,5“ s vestavěnou duál FULL HD DVR kamerou v elegantním provedení určený k nahrazení originál zrcátka ve voze. K upevnění zrcátka je nutno dokoupit držák pro daný model vozu do kterého bude zrcátko instalováno (například DS-8.1OEM nebo...
  7 579 Kč
  Dostupné
 • Nová vlajková loď mezi palubními kamerami značky CEL-TEC. Premium v názvu již dává tušit, že se bude jednat o jedinečný a špičkový model.
  CEL-TEC M10 DUAL GPS Premium
  Nová vlajková loď mezi palubními kamerami značky CEL-TEC. Premium v názvu již dává tušit, že se bude jednat o jedinečný a špičkový model.
  4 999 Kč
  Dostupné
 • Kamera do auta na live monitoring pohybu
  Kamera PROFIO X2
  Kamera do auta na live monitoring pohybu
  9 423 Kč
  Dostupné
 • NOVINKA! Profesionální autokamera se zadní kamerou. FULL HD rozlišení 1920x1080p/30fps, zadní HD kamera, české menu, G-senzor, video timelapse, parkovací mód, SW aplikace pro připojení na Google Maps, detekce pohybu, noční režim, 3 druhy držáků na sklo, LCD displej, funkce časové smyčky, zamykání záznamu a okamžitého focení. Doplňkově GPS modul s detekcí rychlostních radarů a CPL / UV filtry.
  TrueCam A6
  NOVINKA! Profesionální autokamera se zadní kamerou. FULL HD rozlišení 1920x1080p/30fps, zadní HD kamera, české menu, G-senzor, video timelapse, parkovací mód, SW aplikace pro připojení na Google Maps, detekce pohybu, noční režim, 3 druhy držáků na...
  2 990 Kč
  Dostupné
 • PROFIO kamera do auta Tracking Cam X1 - první Autokamera ve světě, která disponuje s LIVE GPS sledováním, LIVE připojením na kameru za jízdy + 3G + WiFi.
  PROFIO kamera do auta X1 s LIVE GPS + LIVE obraz kamera
  PROFIO kamera do auta Tracking Cam X1 - první Autokamera ve světě, která disponuje s LIVE GPS sledováním, LIVE připojením na kameru za jízdy + 3G + WiFi.
  7 990 Kč
  Dostupné
 • 2 kanálová kamera s velmi vysokým rozlišení FULL HD integrovaná do zpětného zrcátka s mikrofonem, 4,3" LCD monitorem, video vstupem pro zadní kameru a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Je vhodná zejména pro neustálé monitorování dopravní situace před vozidlem.
  DUAL FULL HD kamera integrovaná v zrcátku s 4,3" LCD, české menu
  2 kanálová kamera s velmi vysokým rozlišení FULL HD integrovaná do zpětného zrcátka s mikrofonem, 4,3" LCD monitorem, video vstupem pro zadní kameru a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Je vhodná zejména pro neustálé monitorování dopravní...
  1 943 Kč
  Dostupné
 • 2 kanálová plochá kamera s velmi vysokým rozlišením - FULL HD, mikrofonem, 2,4" LCD monitorem, AV výstupem a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Kamera má možnost rozšíření o GPS anténu.
  DUAL plochá FULL HD kamera s 2,4" LCD, české menu
  2 kanálová plochá kamera s velmi vysokým rozlišením - FULL HD, mikrofonem, 2,4" LCD monitorem, AV výstupem a záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Kamera má možnost rozšíření o GPS anténu.
  3 153 Kč
  Dostupné
 • Profesionální set, 2 kamery, přední kamera se záznamem 2560x1440px, GPS, WiFi, G-senzor, dálkový ovladač, podpora paměťových karet až 128GB, propracovaná aplikace pro smartphony.
  DDPai X2 Pro+
  Profesionální set, 2 kamery, přední kamera se záznamem 2560x1440px, GPS, WiFi, G-senzor, dálkový ovladač, podpora paměťových karet až 128GB, propracovaná aplikace pro smartphony.
  4 999 Kč
  Dostupné
 • Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E je vhodná pro pevnou instalaci, a umožní vám snímat prostor před i za motocyklem. Nainstalovaných minikamer si běžný člověk ani nevšimne, a nemusíte se tak bát, že budou lákat pozornost zlodějů. Kamery je možné instalovat i do auta.
  Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E
  Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E je vhodná pro pevnou instalaci, a umožní vám snímat prostor před i za motocyklem. Nainstalovaných minikamer si běžný člověk ani nevšimne, a nemusíte se tak bát, že budou lákat pozornost zlodějů. Kamery je...
  3 695 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další