Alpine Alpine UTE-92BT ute-92bt

Alpine UTE-92BT

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

UTE-92BT kombinuje všechny "cool" funkce a vlastnosti, jako úvodní obrazovku při spuštění, 3-pásmovou výhybku, profesionální možnosti ladění zvuku, digitální časovou korekci a nejnovější Bluetooth technologie.

3 298 Kč

3297.52,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Nastavitelná úvodní obrazovka

Customisable Opening Screen

Nyní si jednoduše vytvoříte vlastní úvodní obrazovku až do 10 znaků. Použijte název vozu, vaše jméno nebo jednoduché AHOJ  a dejte vašemu autorádiu originalitu.

Nastavení jasu

Customisable Opening ScreenNastavte intenzitu jasu v pouhých pěti krocích k plné souhře s vaším interiérem.

 

Variabilní podsvícení vám přináší nový svět barev!

S variabilním podsvícením už nejste omezeni výběrem z několika barev. Můžete vybírat z více jak 150.000 barev. Vyberte jakýkoliv tón tak, aby odpovídal osvětlení palubní desky. Mnoho přednastavených barev je také k dispozici. Tlačítka a displej jsou nezávislá a mohou mít jinou barvu podsvícení, např. vozy VW mají červená tlačítka a modrý displej.

3-pásmová výhybka

Tato jednotka je vybavena aktivní výhybkou. Výhybka omezuje frekvence dodávané na výstupy. Každý kanál je řízen nezávisle. Tedy, každý pár reproduktorů může být řízen frekvencí, pro které byly optimálně navrženy.
Výhybka upravuje HPF (filtr horní propusti) nebo LPF (filtr dolní propusti) pro každé pásmo, a také sklon. Úpravy by měly být provedeny v souladu s charakteristikami reproduktorů. V závislosti na reproduktorech, nemusí být nutná pasivní síť. Pokud si nejste jisti tímto bodem, obraťte se na svého autorizovaného prodejce Alpine.

Nalaďte zvuk, zkontrolujte Facebook

Stáhněte si aplikaci Alpine TuneIt App a připojte svůj iPhone pomocí USB či svůj telefon s Android přes Bluetooth®. Nyní jste připraveni používat svůj telefon jako praktické rozhraní pro dosažení přesného zvuku, který si přejete mít ve voze. Jste-li na Facebook, rovněž vás aplikace upozorní na nové zprávy jak na telefonu, tak hlavní jednotce.

BASS ENGINE SQ

Tlačítko BASS vedle centrálního ovládacího knoflíku vás zavede přímo na pokročilé nastavení úrovně basů. Můžete si vybrat jednu ze šesti úrovní, frekvenci cut-off, Q faktor a úroveň subwooferu pro optimální kvalitu zvuku a tónovou rovnováhu.

Technologie a vlastnosti pro bezkonkurenční zvuk

Jednotka využívá naše nejlepší technologie, jako BassEngine Pro pro úpravu vlastností Digitální časové korekce, 9-pásmového parametrického EQ, továrních EQ přednastavení, 24-Bit DACu a tří 4V výstupů z předzesilovače.

Vestavěné Bluetooth® má mnoho výhod

Navíc k hands-free obsluze telefonu poskytuje vestavěné Bluetooth® přenos hudby a široký rozsah velmi šikovných funkcí. Ty zahrnují podržení a přepnutí příchozího hovoru, funkci automatické aktualizace seznamu, usnadňující ABC vyhledávání, jednodušší ovládání vyhledávání hudby a přehrávání. Když je iPhone připojen k USB portu poprvé,  přístroj automaticky spustí počáteční nastavení Bluetooth.

Rozšiřte své možnosti s USB a AUX vstupem

Front ConnectorsRozšiřte své možnosti připojením USB disků. K dispozici je též 3.5mm mini jack pro MP3 přehrávače.

 

Poslouchejte oblíbenou hudbu z několika aplikací!

Alpine, díky integraci hlavní jednotky/iPhone a App Direct, se posouvá opět dále. Připojte svůj iPhone přes USB a App Direct vám umožní poslech hudby z mnoha aplikací systémovými reproduktory. Vyberte si hudbu či rozhlas z internetových rádií, vysílacích služeb, jakýchkoliv vašich oblíbených aplikací. Získáte plnou kontrolu díky dotykové obrazovce iPhonu a iPhone zůstane i nadále plně funkční.

Plný požitek z iPodu a iPhonu

Jednotka poskytuje vysoko-rychlostní USB připojení k plnému využití funkcí iPodu nebo iPhonu. Spolu s vynikající kvalitou zvuku a snadnou ovladatelností můžete též rychle vyhledávat pomocí skladby, umělce, alba atd...

Siri hlasové ovládání

Použijte tlačítko k aktivaci Siri na vašem iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 6 / 6S a 6 Plus / 6S Plus a ovládejte přehrávání muziky a vytáčení tel. čísel. Tato funkce spolupracuje i s Android telefony s funkcí ovládání hlasem.

 

 

UTE-92BT kombinuje všechny "cool" funkce a vlastnosti, jako úvodní obrazovku při spuštění, 3-pásmovou výhybku, profesionální možnosti ladění zvuku, digitální časovou korekci a nejnovější Bluetooth technologie.

Autorádio je připravené pro ovládání z volantu a jeho instalace je vhodná do většiny vozů. Pokud je váš vůz vybaven systémem start-stop, jednotka nepřestane hrát při vypnutí motoru na křižovatce nebo v koloně.

Můžete si také zvolit barvu podsvícení u tlačítek a displeje. Barva podsvícení je nezávislá a výběr je možný ze 150.000 barev!

Parametry

Alpine
ute-92bt

Otázky z FAQ

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: