CEL-TEC CEL-TEC BS4

CEL-TEC BS4

Dostupné

Nově je součástí balení i tzv. EVA CASE, neboli ochranné a cestovní pouzdo na zip.

405 Kč

404.96,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Nově je součástí balení i tzv. EVA CASE, neboli ochranné a cestovní pouzdo na zip.

Užijte si volnost s bezdrátovými sluchátky CEL-TEC BS4 pro poslech hudby i telefonování!

 

ŠPIČKOVÝ ZVUK

Sluchátka s mikrofonem CEL-TEC BS4 jsou díky pokročilému chipsetu CSR 8635 V4.1 (vyrobenému firmou CSR - Velká Británie) velice rychlá, spolehlivá a patří mezi špičku v segmentu. Věrný zvuk s vynikajícími basy vyvolá dokonalý zážitek z poslechu hudby doma i na cestách.

 


 

UNIKÁTNÍ DESIGN

Na výrobu sluchátek byly použity materiály vysoké kvality a dlouhé životnosti. Sluchátka jsou díky tomu pohodlná a skvěle drží v uších. Sluchátka CEL-TEC BS4 jsou stvořena především pro aktivní život v pohybu, u kterého se samozřejmě počítá se stékajícím potem nebo nepřízní počasí. Voděodolné provedení (IPX4) sluchátek zajistí maximální ochranu elektroniky. Díky hmotnosti pouhých 20g navíc nebudete ani vědět, že máte sluchátka na hlavě.

 


 

HANDSFREE, SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Zvláště při pohybu oceníte volnost, jakou bezdrátová sluchátka přinášejí. Díky vestavěnému mikrofonu lze použít sluchátka pro telefonování. Pomocí tlačítek přímo na sluchátkách můžete přijímat hovory, ovládat hlasitost i posouvat skladby, aniž byste museli vytahovat svůj mobilní telefon. Bluetooth 4.1 zajišťuje velký dosah až 10m, můžete se tak pohybovat po celé místnosti bez zhoršení kvality signálu - není nutné mít vždy telefon po ruce.

 


 

ZVUKOVÁ i LED INDIKACE - PŘEHLED O STAVU SLUCHÁTEK

Díky dvojité indikaci budete mít vždy perfektní přehled o stavu sluchátek. Barevná LED indikace: stav baterie, aktuální režim sluchátek. Tónová indikace: nebezpečná hlasitost, pokles kapacity baterie, párování atd.

 


 

NABÍJECÍ BATERIE, 5 HODIN POSLECHU

Uvnitř sluchátek je ukryta baterie, která poskytne dostatek energie až na 5 hodin telefonování nebo poslech hudby. Sluchátka lze nabíjet prostřednictvím microUSB konektoru, kterým je vybaven téměř každý telefon, přímo z PC, powerbanky nebo s adaptérem ze sítě.

 


 

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Sluchátka CEL-TEC BS4 lze propojit s celou řadou bluetooth zařízení podporující příslušné profily (HFP, HSP, AVRCP, A2DP). Poslech si tak lze užívat nejen z mobilního telefonu, ale také například z PC, notebooku, MP3 přehrávače, Hi-fi soustavy nebo televizoru. Využití sluchátek je tak opravdu obrovské - sport, outdoorové aktivity, handsfree, Skype, PC hry, poslech hudby, sledování TV, v zaměstnání,...

 


 

EVA CASE - PRO SNADNÉ PŘENÁŠENÍ a OCHRANU SLUCHÁTEK

Pro rok 2017 jsme inovovali balení sluchátek. Nově jsou ukryta v odolném pouzdru zvaném Eva case. Pouzdro uchová vaše sluchátka v bezpečí při přenášení např. v batohu a zároveň tak budete mít veškeré potřebné příslušenství pohromadě (sluchátka, kabel, adaptér, náhradní špunty,...).

 


 

SLUCHÁTKA PRO VŠECHNY

Kromě sluchátek samotných a nabíjecího kabelu se v balení nacházejí také 3 páry různě velký špuntů do uší. Každý si tak najde ty své, které do jeho uší perfektně padnou. Se sluchátky BS4 také odpadá věčný problém s nervydrásajícím rozmotáváním kabelu. Naše sluchátka jsme vybavili měkkým plochým kabelem, který se nezamotá!

 


 

Pokud zařízení nepodporují Bluetooth, ale mají USB vstup, spojení lze navázat např. pomocí Bluetooth USB adaptéru - dongle.

Lze použít také bluetooth transmitter pro přenost signálu z TV, HiFi věže atp., které nepodporují BT technologii, ale mají audio výstup (jack).

 


 

Funkce tlačítek:

 • Vzít, ukončit a odmítnout hovor sluchátky
 • Znovu vytočit poslední volané číslo
 • Hlasové vytáčení
 • Nastavení hlasitosti
 • Přepnutí konverzace mezi mobilem a sluchátky
 • Vypnutí mikrofonu
 • Dálkové ovládání: pauza/návrat, předchozí/příští skladba
 • Jednoduché přepnutí mezi hovorem a hudbou; během poslechu hudby lze přijmout příchozí hovor

 


 

Obsah balení:

 • Sluchátka CEL-TEC BS4
 • USB kabel
 • 3 páry špuntů do uší (různé velikosti)
 • Uživatelský manuál v češtině
 • Pouzdro EVA case

 


 

Bluetooth verze

verze BT verze 4.1, APT – X podporováno
Bluetooth profily Headset, Hands free, A2DP, AVRCP
Max. viditelná vzdálenost 10 m
Max. provozní doba Poslech i telefonování cca 4,5h
Max. pohotovostní doba cca 180h
Nabíjecí vstup DC 5,0 V – 60mA
Doba nabíjení cca 2h
Rozměry 40x24x32mm
Kapacita baterie 80mAh

Parametry

CEL-TEC
ctbs4

Otázky z FAQ