close

Nabídka

Hands free s hlasovým ovládáním

Hands free s hlasovým ovládáním

PARROT MK9200 Bluetooth Hands Free sada do vozu je sada určená pro montáž do vozu s hlasovým ovládáním a barevným LCD displejem. Tato sada komunikuje i s iPhone. MKi9200 je systém plnobarevným TFT LCD displejem, který obsahuje slot pro SD kartu, dále je vybaven ovládacím bezdrátovým dálkovým panelem se 6-ti tlačítky, kdy jedno je i otočné. Ovládací panel lze umístit kdekoliv (v dosahu řidiče) nebo přímo na volantu.

Displej lze při opouštění vozidla odejmout pro větší bezpečnost před krádeží. Displej Mki9200 umožňuje práci a výběr z telefonního adresáře, zobrazení čísla a jména volaného/volajícího, zobrazení menu sady a zobrazuje stav při přehrávání hudby, playlist, jméno skladby. Může též zobrazit obrázek obalu CD. Kombinací dvojitého mikrofonu a nového SW je zaručen vysoce kvalitní přenos zvuku, nulové echo a potlačení okolního ruchu při uskutečněném hovoru.

Nejdůležitější vlastnosti:

  • Barevný TFT 2,4" displej bodový
  • Automatická synchronizace telefonního seznamu s mobilním zařízením (mob. telefon/PDA atd.)
  • Dálkové bezdrátové ovládání hlavních funkcí radiofrekvenčním ovladačem
  • Kabel pro připojení audia z iPod, přes USB na linkové vstupy
  • Bluetooth verze 2.0 +EDR s HFP, A2DP, OPP, AVRCP ….
  • Nový digital Signal Processing (DSP-3)
  • 100% kompatibilní se zařízeními s Bluetooth protokolem
  • Sada umožňuje plnou integraci do audiosystému vozidla (pokud to umožňuje samo vozidlo).
  •  
  • Přehrávání hudby ve vozidle: Díky přípravě pro integraci do vozidla je pak tel. hovor slyšitelný ze 2 repro automobilu a hudba z min. 4 repro. (závisí na typu vozidla) MKi9200 je dodávána se speciálním audio kabelem, který slouží k připojení libovolného druhu analogového nebo digitálního přehrávače. Tento kabel se rozděluje do 3 koncovek: - konektor iPod/iPhone přes USB na linkové vstupy - konektor USB pro MP3 přehrávače - konektor 3,5 jack (vstup)pro analogová zařízení Sada rovněž připojí jakékoliv podporující Bluetooth Stereo (A2DP) profil (MP3, audio mobily, smartphony a PDA). Jako celá Mki9xxx serie, sada obsahuje bezdrátový ovládací panel. Dálkové ovládání umožňuje přístup k hlavním funkcím – PŘEHRÁT/PAUZA, NÁSLEDUJÍCÍ SKLADBA a HLASITOST. MKi9200 zobrazuje playlist s informacemi o přehrávané skladbě. Sada MKi9200 má vestavěný digitální zesilovač. Ovládání hlasem: Sada MKi9200 se automaticky synchronizuje s tel. seznamem daného zařízení. Změny v telefonním seznamu probíhají automaticky pokaždé, když je detekován nový vstup. Přístup ke kontaktům a vytáčení je prováděno stisknutím zeleného tlačítka. Tímto způsobem se i aktivuje funkce rozpoznání hlasu volajícího nezávisle na uživateli. Sada rozpozná rozpozná vás hlas a jméno, které vyslovujete. A to vše bez předchozího namlouvání hlasových příkazů. Přímý vstup do tel. seznamu a procházení všech záznamů umožňuje hlasová syntéza – funkce text-to-speech (TTS) v českém jazyce. Příchozí hovor se zobrazuje na displeji sady, kdy se zobrazí jméno a číslo volajícího, stejně jako na mobilním zařízení. (mob. telefonu/PDA, atd.)
Share

1 komentář(ů)

tezop May 10, 2020
Používal jsem tento model mnoho let a je to super. Hlavně to hlasové ovládání, kde si hands free načte názvy kontaktů z telefonu, a to dokonce česky. Pak stačí kliknout na spuštění hovoru a hand free se vám zeptá koho chcete volat (česky) a vy jen řeknete název kontaktu jak ho máte v mobilu nebo podobně (česky) a Parrot se třeba zeptájestli to je správný kontakt a jestli má volat jeho mobil nebo pevné číslo. A vy zase jen řeknete mobil nebo pevné číslo (česky) ... no prostě paráda a hlavně je to max bezpečné, než klikat na mobilu. Fakt doporučuju. Nižší modely parrot nemají kompletní hlasové vytáčení, ale jen hasovým příkazem otevře handsfree funkci, ale další hledání kontaktu je potřeba ručně a to není ono. Takže pokud si budete vybírat handsfree a voláte v autě často, tak určitě tenhle model Parrot MKi9200. Navíc tak jako u ostaních modelů Parrot jdou u něj dělat aktualizace ovládacího softwaru pro nověhší telefony, takže hands free můžete používat mnoho let bez problémů jako jsem ho používal já.