Diktafony Esonic esomq77 Esonic MQ-77

Esonic MQ-77

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Vysoce kvalitní diktafon v propisce MQ-77

2 145 Kč

2144.63,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Důmyslně ukyrtý diktafon v propisce MQ-77 se řadí mezi nejlepší maskované diktafony na trhu. Propiska je vybena diktafonem s vysoce kvalitním mikrofonem, který dokáže zaznamenat rozhovory do vzdálenosti 10 metrů. Výměnné náplně, umožňují s propiskou psát, tak jako by to byla běžná tužka. To zajistí diskrétní nahrávání rozhovorů, nevyvolávající zájem třetích osob.

Diktafon MQ-77 ponechaný na stole v kanceláři, umožní zkontrolovat co se děje na pracovišti v nepřítomnosti vedoucího. Nahrávací zařízení v propisce je disponuje jak manuálním nahrávání, tak na automatickým nahráváním při detekci hluku. Tato funkce zásadní způsobem prodlužuje výdrž baterie až na 12 dní a zároveň usnadňuje analýzu pořízených záznamů, kde budou automaticky přeskočeny chvíle ticha. Zkontrolování záznamů z celého týdne vaší nepřítomnosti, tak může trvat pouhých pár minut.

Parametry

Esonic
esomq77

Otázky z FAQ