Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Duální kamera na motocykl Secutek C2DA-E je vhodná pro pevnou instalaci, a umožní vám snímat prostor před i za motocyklem. Nainstalovaných minikamer si běžný člověk ani nevšimne, a nemusíte se tak bát, že budou lákat pozornost zlodějů. Kamery je možné instalovat i do auta.

3 054 Kč

3053.72,- Kč bez DPH.

 Skladem

vanocni-darky-autoprofi-super-ceny.jpg

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Záznamy jsou ukládány do externího rekordéru, který je vybaven 2" náhledovým LCD monitorem. Podporovány jsou micro SD karty až do 32GB.

Proč jsou minikamery do auta Secutek lepší než ostatní?

Hlavní výhody:

 • diskrétní instalace nebudící pozornost zlodějů
 • snímá prostor před i za vámi
 • parkovací mód pro záznam případného vandalismu

Secutek C1E - ukázková montážSecutek C1E - ukázková montáž

Funkce a vlastnosti kamery Secutek C1E

 • 2x HD kamera

  Secutek C2DA-E obsahuje 2 HD minikamery (⌀ 18.3mm x 22mm), které mohou snímat například prostor před i za vozem. Úhel záběru kamer je 100°. Rozlišení je možné v menu nastavit na VGA / D1 / HD. Ukládání probíhá při snímkovací frekvenci 30FPS.

 • Nenápadná montáž
  Kamery jsou opatřeny nalepovací folií, pomocí které je můžete připevnit na požadované místo. Obě dvě kamery jsou pomocí kabelů svedeny pomocí 2.5m dlouhých kabelů do rekordéru. 
 • Záznam včetně zvuku
  Rekordér je opatřen mikrofonem a záznam tedy může probíhat včetně zvukové stopy. Nahrávání zvuku je možné v menu deaktivovat.
 • Integrovaný G-senzor
  G-senzor slouží k detekování otřesů a prudkých změn v jízdě (např. při kolizi). Zaznamená-li senzor prudkou změnu, automaticky označí právě nahrávaný soubor, který následně bude archivován. Citlivost senzoru je možné nastavit (low / medium / high).
 • Označení nahrávek datem a časem
  Pro větší průkaznost je do nahrávek vtisknut aktuální datum a čas. Tuto funkci je možné v menu deaktivovat.
 • Záložní baterie
  Rekordér je vybaven 3.7V 250mA záložní baterií, která stačí přibližně na půl hodiny provozu. Kamerový systém je možné napájet z cigaretového adaptéru nebo přímo z autobaterie.
 • Parkovací mód
  Potýkáte-li se s vandalismem páchaném na vašem motocyklu či vozu, pak je parkovací mód přesně to co potřebujete. Není-li vozidlo v pohybu, bude kamera nahrávat při frekvenci 1FPS po celou dobu parkování. V případě, že detekuje pohyb v okolí vozu, tak přepne do standardního režimu nahrávání s frekvencí 30FPS. Parkovací mód není vhodné používat při dlouhodobé odstavení vozu - hrozí vybití auto-baterie.

Kamera Secutek C1E - záběry

Jak duální kamera funguje

Samostatné minikamery připevníme na požadované místo pomocí nalepovacích 3M polštářků a propojíme je s DVR. Systém se aktivuje automaticky poté, co do něj přivedeme napájení a začne nahrávat na vloženou paměťovou kartu. Nahrávání probíhá simultáně z obou kamer v nekonečné smyčce. Záznamy vyhodnocené jako důležité (na základě z akcelerometru) budou uloženy do speciální složky, kde již nebudou nikdy přemazány.

Zapojení systému

Konkrétní zapojení záleží na tom, zda chceme nebo nechceme využívat parkovací režim, při kterém bude nahráváno okolí vozu i během parkování. Budeme-li chtít parkovací režim využívat, musí být do kamery přivedeno napájení po celou dobu - tedy ji připojíme přímo k autobaterii. Pokud tento režim nebudeme využívat, tak kameru připojíme tak, aby se k ní připojilo napájení až ve chvíli nastartování vozu.

 Secutek C2DA-E - ukázková montážSecutek C2DA-E - ukázková montážSecutek C2DA-E - ukázková montáž Secutek C2DA-E - ukázková montáž

Konfigurace

Konfiguraci provádíme pomocí 2" displeje. V menu se pohybujeme pomocí tlačítek na DVR.

Obsah balení

 • 2x HD kamera
 • 1x DVR s 2" LCD
 • 1x 12V / 5V napájecí adaptér
 • 2x 2.5m dlouhý propojovací kabel
 • 1x úchyt pro DVR

Secutek C1E - balení Secutek C1E - balení

Parametry

Secutek
secc2dae

Vánoční dárky u nás výhodně

Vánoční dárky u nás výhodněji.

Otázky z FAQ

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: