• Poslední za tuto cenu
 • Doprava zdarma
 • + dárek
GENEVO ONE M přenosný detektor radarů - poslední kus za tuto cenu Přenosné detektory radarů

DOPRAVA ZDARMA je ...
1. při objednávce nad 2.000 Kč
2. nebo u osobního vyzvednutí v našich prodejnách
3. nebo u Balíkovna od 800 Kč a Zásilkovna už od 1.000 Kč obj.

balikovna-autoprofi-59.pngzasilkovna-autoprofi-69.pngceska-posta-autoprofi-59.pngwedo-autoprofi-119.pnggls-autoprofi-119.png

10% -1 900 Kč

GENEVO ONE M přenosný detektor radarů - poslední kus za tuto cenu

Dostupné

Přenosný detektor radarů Genevo One M se zvýšeou citlivostí v Ka pásmu a detekci pro MUTARADAR CD . Speciálně vyvinut pro Českou a Slovenskou republiku.

17 995 Kč 19 895 Kč - 1 900 Kč
Vč. DPH

14871.9,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné


Popis

Genevo

Antiradary značky Genevo patří mezi nejlepší antiradary dostupné na trhu, především v kategorii přenosných detektorů radarů. Pravidelně se umisťují na předních příčkách žebříčků tvořených relevantními recenzenty. Antiradary Genevo jsou velice spolehlivé, jak při měření proti směru jízdy, tak především po směru jízdy, kdy jiné antiradary často selhávají a řidiče upozorní na to, že je měřen, pozdě nebo vůbec.

Vlastnosti Genevo One M

Přenosný antiradar Genevo One M se zvýšenou citlivostí v Ka pásmu a detekci pro MUTARADAR CD . Speciálně vyvinut pro Českou a Slovenskou republiku. Zabudovaný GPS module pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce.

 • komunikuje v českém jazyce
 • detekce MULTARADAR CD (Slovenská republika)
 • minimum falešných poplachů
 • přesná GPS databáze – celá Evropa
 • jednoduchá obsluha

Rada před nákupem:

Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k antiradaru a ten je pak nepoužitelný.

Legální antiradar nesmí bránit ve změření radarem, smí pouze informovat řidiče o tom, že je zrovna měřena jeho rychlost. Tento antiradar tedy splňuje podmínky pro legální využití

Technické středisko AUTOPROFI CZ Liberec


Naše technické středisko nabízí odbornou montáž antiradarů do vozidel, a to jak pevné skryté, tak přenosné systémy a jejich skryté napájení. V rámci instalace provádíme i zaškolení obsluhy antiradarového systému zákazníka.

Parametry

GENEVO
genevo-one-m
0.38 kg

Než koupíte auto

Otázky z FAQ

  Není u nás antiradar v autě zakázaný?

  V České republice není antiradar zakázaný, protože se prakticky nejedná o zařízení, které by aktivně omezovalo možnost měření Policie. V zahraničí je tomu ale i jinak a v Německu a Rakousku rozhodně antiradar nevystavujte.