video CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi

20% Sleva

CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím
Kamera do auta CEL-TEC K3 Triumph patří k nejmodernějším palubním kamerám, designově atraktivní tvar váleček, Wi-Fi modul pro spojení s mobilní aplikací, která je kompletně v češtině. Kamera se může chlubit širokým úhlem záběru a ostrým obrazem dokonce i v noci nebo za špatných světelných podmínek.
1 645 Kč 2 057 Kč - 412 Kč
sleva končí už za:

1644.6,- Kč bez DPH.

  • bez montáže
  • s profi montáží (skryté napájení bez nutnosti obsazení napájecí zásuvky v autě)
  • s využitím odfiltrovaného měniče napětí ( doporučujeme )
 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Kamera do auta CEL-TEC K3 Triumph patří k nejmodernějším palubním kamerám, designově atraktivní tvar váleček, Wi-Fi modul pro spojení s mobilní aplikací, která je kompletně v češtině. Kamera se může chlubit širokým úhlem záběru a ostrým obrazem dokonce i v noci nebo za špatných světelných podmínek.

 


 

rozliseni.jpg

FULL HD rozlišení

Kombinace pokročilého senzoru GC2023, 4 členné optické čočky a FULL HD rozlišení vytváří krásně čistý a ostrý obraz za každých podmínek. Široký úhel záběru 120° zachytí scénu také v protisměru a na přilehlých chodnících. Je jedno, zda jedete proti vycházejícímu slunku, v dešti nebo v noci, palubní kamera CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi vždy poskytne dostačující důkaz v případě nehody.

 


 

Superkapacitor

Současným trendem na poli kamer do auta je použití tzv. superkapacitoru namísto klasických li-ion baterií. Důvody jsou prosté - mnohem vyšší spolehlivost a bezpečnost! Již nehrozí žádné zdeformování kamery díky nafouknuté baterii, ztráta nastaveného data a času nebo omezená životnost. Elektrody superkapacitoru nepodléhají degradaci ani po mnoha tisících cyklech jako běžné baterie. Kameru je tedy ale možné používat pouze připojenou na napájení, což oproti přidané hodnotě superkapacitoru je maličkost.

 


 

wifi.jpg

Wi-Fi připojení a mobilní aplikace v češtině

Absence displeje u CEL-TEC K3 Triumph je kompenzována Wi-Fi modulem, díky kterému se lze snadno připojit na kameru pomocí mobilního telefonu. Na chytrém telefonu je možné nejen sledovat živý obraz z kamery, ale také provádět veškerá nastavení nebo stahovat a třeba sdílet pořízené záznamy. Aplikace CEL-TEC Triumph je kompletně v češtině a k dispozici jak na Google play pro Android zařízení, tak na App Store pro iOS. V češtině nekomunikuje pouze aplikace, ale také samotná kamera! O stavu kamery nebo případných upozornění vás bude informovat příjemný hlas Terezy Tobiášové, kterou můžete znát např. z pořadu Autosalon nebo stanice Óčko.

 


 

velikost.jpg

Malé a praktické provedení

Autokamera CEL-TEC K3 Triumph má jedinečný a moderní design s důrazem na malé rozměry. Kamera se snadno schová za zpětné zrcátko a nezasahuje tak vůbec do výhledu řidiče. Pro nastavení správného úhlu kamery je část s čočkou otočná o 360°, snímaný obraz lze navíc ihned kontrolovat na mobilním telefonu. Samotná kamera je připevněna v držáku na čelním skle pomocí kvalitní 3M nálepky, již žádné odpadávající přísavky! Z držáku je možné kameru pohodlně vyjmout, nehrozí tak lákaní zlodějů na ponechanou kameru za čelním sklem. Samozřejmostí je automatické zapnutí záznamu při nastartování automobilu a naopak ukončení po vypnutí motoru.

 


 

Výkonné funkce

Kamera K3 Triumph disponuje několika funkcemi, které se od kvalitní palubní kamery očekávají. Mezi ně jistě patří kolizní (nárazový) 3 osý g-senzor, který při nárazu uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání. Dále nechybí záznam do smyčky (při zaplnění karty se začnou přepisovat nejstarší záznamy mimo uzamčených) nebo vychytávka v podobě rychlého pořízení fotografie pouhým mávnutím rukou pod spodní stranou kamery. Pro ukládání záznamů kamera využívá microSD kartu až do velikosti 64 GB.

 


 

obsah-baleni.jpg

Prémiový obsah balení

CEL-TEC K3 Triumph nabízí nezvykle bohatý obsah balení. Mimo samozřejmých věcí jako je autoadaptér, držák na sklo a USB kabel naleznete v balení také náhradní 3M samolepku, microSD kartu o kapacitě 16 GB a jako dárek ještě navíc přísavku na sklo s magnetickým držákem pro mobilní telefon.

 


 

Parametry

CEL-TEC
16-1812-043
0.06 kg
8595584643306

Naše partnerské systémy

Servis7 | online správa zakázek     Despito | snadná cesta k webu    forms7 | online dotazníky, formuláře, poptávky

Otázky z FAQ

    Dobrý den, mám problém s kamerou CEL-TEC K3 Triumph Wifi, která mi s mým iPhonem přestala komunikovat. Dosud to fungovalo bez problémů a s kamerou jsem spokojen, takže bych ji nerad měnil. Můžete mi pomoci? Děkuji.

    15.11.2019 | Dobrý den, ano s připojením wifi této kamery je nyní problém u iPhone s iOS 13, protože Apple vydal aktualizaci minulý týden, která rozhodila nastavení v aplikaci iPhone. Nyní se na nové verzi aplikace CEL-TEC K3 Triumph pracuje a měla by být dostupná už příští týden. iPhone s iOS 12 a starší nemají problémy a stejně tak mobily s Androidem. Jakmile bude vydána aktualizace, tak stačí jen tuto potvrdit ve vašem iPhone a pět se budete moci spojit přes Wifi s Vaší kamerou. Tento problém nemá vliv na funkci kamery jako takové a její záznamy. Má vliv jen na připojení nebo ovládání přes mobilní telefon. Jakmile bude nová verze aplikace CEL-TEC K3 Triumph do mobilu dostupná, budeme Vás informovat na našich stránkách www.autoprofi.cz .


Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: