Klasické záznamové kamery Goluk golukt1g Goluk T1 Grey

Goluk T1 Grey

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím
Nejvyšší model full HD kamery Goluk s množstvím premiových funkcí pro ty nejnáročnější zázaníky. V decentním šedém provedení.
6 934 Kč

6933.88,- Kč bez DPH.

 Skladem
  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Nejvyšší model full HD záznamové kamery s vyspělými funkce. Mimo základní funkce záznamové kamery nabízí další prémiové funkce jako je varování před kolizí, vybočením z jízdního pruhu.
Díky vysoce kvalitní optice a citlivému optickému snímači nabízí dokonalý obraz i při zhoršených světelných podmínkách. Funkce HDR ( high definition range ) ještě zvyšuje dynamický rozsah snímače a tak zajišťuje kvalitní obraz i při jízdě proti slunci nebo při výjezdu z tunelu.
Samozřejmostí je full HD obraz, wi-fi, snímač zrychlení a ovládání kamery pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu.

Full HD snímač a vysoce kvalitní optika pro špičkový obraz

Rozlišení 1920 * 1080p

Širkový úhel záběru - 152°

HDR ( High Definition Range ) pro špičkový obraz při jakýkoliv světelných podmínkách

Bezdrátové tlačítko ,,Magic Key" pro nahrání krátkého videa

Tři typy videa - nekonečná smyčka, bezpečnostní video, krátké video

Wi-fi pro připojení telefonu nebo tabletu

Aplikace pro prohlížení, sdílení a editaci videa

Parkovací funkce pro ochranu zaparkovaného vozidla

Kompaktní rozměry - nenarušuje interier vozidla ani výhled z něj

Jednoduché ovládání pomocí mobilního telefonu nebo tabletu

Možnost prohlížení videí v PC

Dvě barevné varianty

G senzor pro snímání nárazů ( kolize, prudké brzdění )

Hlídání jizdních pruhů a varování při nebezpečí nehody

Možnost použití kamery mimo vozidlo např. na kole nebo motorce

V ceně je 32GB SD karta, lze použít SD kartu až o velikosti 64GB

Díky bezdrátovému tlačítku ,,Magic Key" můžete jednoduše nahrát krátké video ( 12/30s ), které se Vám přes Wi-fi odešle přímo do Vašeho telefonu nebo tabletu. Pouhým stiskem tlačítka tak můžete zachytit každý zajímavý okamžik Vašich cest.

Goluk T1

Kamera se automaticky zapne po připojení napájení nebo při pohybu vozidla a začne nahrávat video v nekonečné smyčce. Po naplnění paměťové karty začne kamera automaticky přemazávat nejstarší záznamy. Pro snadnější orientaci v seznamu videí jsou je celý záznam rozdělen na jednotlivá videa dlouhá 3 minuty a označená datumem a časem. Díky tomu lze jednoduše najít konkrétní okamžik záznamu. Každý záznam je možné jednoduše stáhnout do telefonu/tabletu, editovat smazat.

 Goluk T1

Veškeré funkce kamery je možné ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu nebo tabletu. Kamera vytvoří vlastní wi-fi síť, která slouží pro přenos videí i veškěrá nastavení kamery. Odpadá tak jakákoliv manipulace s SD kartou a používání PC nebo prohlížení videí přes nekvalitní a malý display přímo na kameře.

Goluk

 Kompaktní rozměry a decentní šedé provedení dělají z kamery Goluk T1 nenápadný a přitom velmi praktický doplněk interieru vozidla. Kameru je možné schovat za zpětné zrcátko, tak aby nejak nenarušovala výhled z vozidla. Velmi malý a nenápadný držák kamery se pevně instaluje na přední sklo, odpadá tak nutnost manipulace s různými přísavkami a nevzhlednými držáky jako u jiných kamer.

Goluk T1

Bezpečné parkování

Po prvních 10 minutách po zaparkování se kamera Goluk přepne do funkce "Bezpečného parkování". Pokud se objeví pohyb v zorném poli kamery, nebo kamera zjistí pohyb vozidla (např. od nárazu, náklonu), vytvoří krátké video, které může být použito jako důkazní materiál například v případě vloupání do vozidla, poškození vozidla atd. Toto video zachycuje 8 vteřin před inicializací nahrávání a 8 vteřin po něm. Pokud chcete tuto funkci využívat, doporučujeme zakoupit ,,Napájecí adaptér pro pevnou montáž kamery". Pozor - funkce musí být aktivována!

Upozornění před kolizí

Pokud se do zorného pole kamery začne přibližovat vozidlo vpředu, je tato situace vyhodnocena funkcí "Upozornění před kolizí" jako nebezpečná. Jestliže kamera Goluk zaznamená, že by v příštích 2,7 vteřinách mohlo dojít k nehodě, vydá hlasitý signál, aby řidiči připomněla udržení dostatečné vzdálenosti a snížení rizika nehody. Kamera Goluk začne sama nahrávat bezpečnostní video 8 vteřin před a 8 vteřin po kolizi. Tuto funkci nabízí pouze model Goluk T1.

 Goluk T1

Hlídání jízdních pruhů

Kamera Goluk T1 disponuje funkcí hlídání vyjetí z jízdního pruhu. Pokud je tato funkce zapnuta a jsou správně nastaveny parametry vozidla, kamera sleduje jízdní pruhy na silnici a v případě nebezpečného vybočení a současné inicializace G senzoru dojde k akustickému upozornění ridiče a zároveň začne nahrávání kratkého bezpečnostního videa.

Parametry

Goluk
golukt1g