Mobilní telefony

Nabízíme širokou škálu CPO repasovaných iPhonů různých modelů a generací, které jsou renovovány a prodávány za velmi výhodné ceny.

iPhone CPO je zkratka pro "Certified Pre-Owned", což v překladu znamená "certifikovaný předvlastněný". Jedná se o oznámení, které se týká prodeje iPhone za zvýhodněnou cenu, ale s jistotou, že telefon byl důkladně testován a zkontrolován, aby odpovídal standardům společnosti Apple. Certifikace CPO znamená, že iPhone prošel řadou testů, aby se zajistilo, že funguje bezchybně. Telefon byl také očištěn a resetován na tovární nastavení. Poté byl prodán s určitou zárukou, která poskytuje ochranu proti vadám a poruchám, stejně jako nový iPhone. Prodej iPhone CPO může být výhodný pro zákazníky, kteří chtějí získat iPhone s jistotou, že byl testován a zkontrolován, ale nechtějí utratit tolik peněz jako za zbrusu nový model.

Jednou z největších výhod nakupování u nás je záruka. Všechny iPhone CPO repasované iPhony jsou dodávány s roční zárukou, což znamená, že pokud se během této doby něco pokazí, můžete si být jisti, že to bude opraveno bezplatně.

Celkově lze říci, že nabídka repasovaných iPhonů je velmi zajímavou možností pro ty, kteří hledají kvalitní telefon za velmi výhodnou cenu.