Alpine Alpine iLX-W650BT ilxw650bt

video Alpine iLX-W650BT

Alpine iLX-W650BT

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

7 ”digitální mediální stanice, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto

10 736 Kč

10735.54,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Přijímač digitálních médií Alpine iLX-W650BT je vybaven kapacitní dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 7 palců, která perfektně spolupracuje s funkcemi smartphonu, jako jsou Apple CarPlay a Android Auto. Je navržen tak, aby uživatelům chytrých telefonů poskytoval všechny funkce, které chtějí a potřebují, aby si mohli užívat jízdu autem. Funkce vysokorychlostního nabíjení pro chytré telefony zajišťuje rychlé nabití baterie telefonu, zatímco streamování zvuku Bluetooth umožňuje všem ve vozidle přispívat svými telefony a hudbou k večírku na cestách.
 
Jednotka má velmi malou hloubku instalace pouze 6 cm, což umožňuje instalaci i ve vozidlech bez plných montážních doků velikosti DIN.
 
Můžete dále upgradovat iLX-W650BT pomocí 4-kanálového napájecího zdroje KTA-450, abyste pětinásobně  zvýšili svůj zvukový výstup. Obě jednotky lze spojit dohromady a vytvořit tak velmi kompaktní balíček, který se vejde do běžného 2DIN prostoru. Tento design Power-Stack získal ocenění „Best of CES Award 2019“.
 
Poznámka: Rádiový tuner AM / FM tohoto produktu nemá funkce RDS.
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Introduction.jpg

Užijte si bezproblémové připojení smartphonu

Nosíte veškerou hudbu s sebou ve svém smartphonu nebo rádi streamujete hudbu prostřednictvím Spotify, Amazon Music nebo jiných online platforem? Milujete navigaci pomocí map Google nebo jiných úžasných Navi aplikací? Alpine iLX-W650BT je úžasný produkt, který vám umožní plně využít váš smartphone v autě.

iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Simple-Swipe-Controls.jpg
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Easy-Navigation.jpg

Jednoduché ovládání 

Používejte vícedotyková gesta kdekoli na 7 ”obrazovce přijímače iLX-W650BT k ovládání hudby a přitom sledujte cestu. Pohyb dvou prstů pohybem nahoru, dolů, doleva nebo doprava může ovládat hlasitost nahoru nebo dolů a sledovat přeskočení dopředu nebo dozadu. Pohyby sevření přiblížení umožňují ovládat navigační displej v Apple CarPlay a Android Auto.

Snadná navigace

Pomocí smartphonu spusťte mapy Apple CarPlay nebo Android Auto, abyste se dostali k dalšímu dobrodružství. Chcete-li získat podrobné pokyny, použijte tlačítko „hlas“ umístěné na přijímači nebo smartphonu. Přední a zadní kamery mohou být také nainstalovány a přístupné do přijímače pro funkce řízení a parkování.

iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Apple-CarPlay.jpg
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Android-Auto.jpg

Apple CarPlay

ILX-W650BT „Pracuje s Apple CarPlay“ a umožňuje uživatelům iPhone volat a přijímat hovory, přistupovat k textovým zprávám, přehrávat hudbu a získávat trasy způsobem, který jim umožňuje soustředit se na silnici. Apple CarPlay je přístupný přes kapacitní dotykovou obrazovku nebo tlačítko mikrofonu pro aktivaci hlasového ovládání Siri a je kompatibilní s iPhone 5 a novějším (iPhone musí být připojen přes lightning kabel Apple).

Android Auto

ILX-W650BT je kompatibilní s Android Auto a pracuje s Asistentem Google (vyžaduje připojení USB kabelem i Bluetooth®; vyžaduje telefon Android ™ s operačním systémem 5.0 [Lollipop] nebo vyšším a aplikaci Android Auto). Chcete-li získat přístup k Asistentovi Google pro Android Auto, řekněte „OK Google“ nebo vyberte tlačítko mikrofonu. Google Assistant v Android Auto umožňuje uživatelům přehrávat oblíbenou hudbu, získávat trasy k cíli, komunikovat s inteligentními domácími zařízeními a odpovídat na textové zprávy - hands free.

Alpines-Power-Duo-iLX-W650BT-KTA-450.jpg

iLX-W650BT a KTA-450 Power Duo

Systém PowerStack kombinuje iLX-W650BT s Apple CarPlay ™ a Android Auto ™ a zesilovač KTA-450 a vytváří nejsilnější 2-DIN hlavní jednotku na trhu.

iLX-W650BT_Digital-Media-Station-High-Speed-Charging.jpg
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Shallow-installation-depth.jpg

Vysokorychlostní nabíjení

Připojte svůj smartphone přes USB a nabijte telefon pomocí technologie vysokorychlostního nabíjení. Tím je zajištěno, že se váš chytrý telefon během jízdy rychle nabije a je připraven k použití, když opouštíte auto.

Malá instalační hloubka

Šasi iLX-W650BT má hloubku pouhých 6 cm, což umožňuje jeho instalaci i ve vozidlech s rádiovým dokem 2DIN bez plné hloubky DIN. Díky tomu je tato jednotka velmi univerzální a snadno upgradovatelná pomocí napájecího zdroje KTA-450.

iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Amazing-sound-tuning.jpg
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Built-in-Bluetooth.jpg

Úžasné ladění zvuku

Tato digitální mediální stanice je vybavena mnoha úžasnými zvukovými funkcemi, jako je 9-pásmový parametrický ekvalizér, 6-kanálová digitální korekce času, digitální výhybka, digitální zesilovač zvuku Alpine pro komprimované zvukové soubory „MediaXpander“ a mnoho dalšího.

Vestavěný Bluetooth

Vestavěný modul Bluetooth umožňuje hands-free provoz vašeho mobilního telefonu při řízení. Hudbu můžete také streamovat přes Bluetooth do svého Alpine iLX-W650BT a vychutnat si zvuk prostřednictvím audio systému vašeho automobilu.


Vytvořte nejsilnější 2-DIN hlavní jednotku na trhu

KTA-450 obsahuje všechny instalační držáky se šrouby, které umožňují jeho připojení k zadní straně iLX-W650BT pro úžasné zvýšení výkonu.

iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Up-to-5x-the-power.jpg
iLX-W650BT_Digital-Media-Station-Power-stacked-to-save-space.jpg

Až 5x větší výkon

Dejte svému iLX-W650BT zvukový impuls s 4-kanálovým zesilovačem KTA-450 Power Pack, který disponuje výkonem 4 x 50 W RMS. Díky exkluzivní technologii Alpine Dynamic Peak Power (DPP) se to může dokonce zvýšit na 100 W DPP na kanál během dynamických hudebních pasáží.

Výkon navržený pro úsporu místa

Zesilovače iLX-W650BT a KTA-450 jsou namontovány dohromady a mají hloubku méně než 12,7 cm, takže se vejdou do jakéhokoli standardního 2DIN rádiového doku, aby vytvořily oceněný design Power-Stack Alpine. Konzoly a přiložené kabelové svazky umožňují rychlou a snadnou instalaci. Vychutnejte si vylepšený zvukový systém bez použití tradičních zesilovačů.

Parametry

Alpine
ilxw650bt

Otázky z FAQ

Mohlo by vás také zajímat