VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

Thule nosič 4 kol na tažné zařízení

Pokud hledáte spolehlivý nosič pro přepravu až čtyř kol na tažné zařízení vašeho vozu, máme pro vás řešení! V našem e-shopu Autoprofi.cz naleznete kvalitní Thule nosič 4 kol na tažné zařízení za skvělou cenu.

Thule je jedním z nejuznávanějších výrobců nosičů kol na trhu a jeho produkty jsou proslulé svou kvalitou a bezpečností. Tento nosič na tažné zařízení není výjimkou a nabízí maximální ochranu vašich kol při přepravě.

Díky svému jednoduchému a intuitivnímu systému montáže je Thule nosič 4 kol na tažné zařízení snadno připevnitelný na tahové zařízení vašeho vozu. Je také vybaven bezpečnostními funkcemi, jako jsou uzamykatelné držáky kol a bezpečnostní pásky pro stabilizaci kol během přepravy.

Tento nosič je ideální volbou pro cyklisty, kteří chtějí snadno přepravit více kol na svých výletech či do soutěží. Díky tomuto nosiči můžete snadno převézt celou rodinu až na čtyřech kolech bez starostí o jejich bezpečnost.

Navíc, když si tento Thule nosič 4 kol na tažné zařízení objednáte v našem e-shopu Autoprofi.cz, můžete si být jisti, že dostanete skvělou cenu a rychlé doručení. Proto neváhejte a objednejte si tento vynikající nosič dnes a užijte si své cyklistické dobrodružství naplno!

Při výběru nosiče 4 kol na tažné zařízení je důležité zvolit kvalitní a spolehlivý produkt, který zajistí bezpečnou a snadnou přepravu vašich jízdních kol. A právě značka Thule nabízí širokou škálu nosičů kol, které splňují vysoké standardy kvality a spolehlivosti.

Thule nosiče 4 kol na tažné zařízení mají vysokou přepravní kapacitu a umožňují bezpečnou přepravu různých typů jízdních kol, včetně elektrokol, fatbiků a malých dětských kol. Navíc, přidáním adaptéru pro jízdní kolo Thule VeloSpace XT lze zvýšit kapacitu až na 4 jízdní kola. Tento nosič také nabízí extra široké žlábky pro pláště kol, což umožňuje přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.

Jedním z klíčových faktorů, které dělají z Thule nosičů kol na tažné zařízení skvělou volbu, je jejich snadné upevnění a stabilita. Nosiče jsou vybaveny nastavitelnými podtlakovými přezkami s extra dlouhými popruhy pro ráfky, což umožňuje snadné upevnění kol se širokými pneumatikami až 4,7 palcovými. Dále, díky odnímatelným držákům rámu s růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, je snadné upevnění kol.

Thule nosiče 4 kol na tažné zařízení jsou také snadné na montáž a nastavení před uzavřením zajišťovací páky. Díky důmyslnému systému sklápění ovládanému nožním pedálem je také možné snadno přistoupit k zavazadlovému prostoru, i když jsou kola připevněna.

Posledním, ale ne méně důležitým faktorem, který dělá z Thule nosičů kol na tažné zařízení skvělou volbu, jsou bezpečnostní prvky. Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení. Zámky jsou součástí balení a zajišťují, že vaše jízdní kola a nosič jsou v bezpečí během doby, kdy jsou umístěny na nosiči.

Thule VeloSpace XT je nosič kol, který vám umožní převážet širokou škálu jízdních kol, a to od elektrokol a fatbiků až po malá dětská kola. Jedná se o univerzální nosič, který vám usnadní nakládání kol a zároveň zůstane přístupný zavazadelník.

Nositelnost nosiče je až 60 kg a můžete ho rozšířit pomocí adaptéru Thule VeloSpace XT Bike Adapter (prodává se samostatně), a tím umožnit převážení až čtyř jízdních kol. Pokud však nosič Thule VeloSpace XT nepoužíváte, můžete ho úplně složit a uložit do zavazadelníku auta.

Jednou z výhod tohoto nosiče je minimální zvedání při nakládání kol. Nositel kola se snadno zvedá a naklání, což usnadní nakládání těžkých elektrokol či fatbiků. Vynikající konstrukce tohoto nosiče také minimalizuje riziko poškození kol.

Další výhodou je možnost přidání lehkého přepravního boxu Thule BackSpace, který umožní přeměnit tento nosič kol na nosič nákladu. Tato volba vám umožní převážet další větší předměty, například lyže, snowboardy nebo stan.

Thule VeloSpace XT je velmi snadno sestavitelný a demontovatelný, což je velmi praktické, pokud jej nebudete používat nebo budete chtít převážet nějaké jiné věci. Tento nosič kol je k dispozici na našem e-shopu Autoprofi.cz a nabízí se v různých verzích a s různým množstvím funkcí. Pokud hledáte univerzální nosič kol pro přepravu jízdních kol, Thule VeloSpace XT je skvělou volbou pro vás. A pokud chcete ušetřit na ceně nosiče 4 kol na tažné zařízení, podívejte se na nabídku dalších zajímavých výrobců z Evropy a USA.

Jedním z nejvíce populárních modelů je Thule VeloSpace XT, který nabízí vysokou přepravní kapacitu pro různé druhy jízdních kol. Jeho nosnost až tří kol se může snadno zvýšit pomocí adaptéru na čtyři kola.

Extra široké žlábky pro pláště kol jsou další funkcí, která umožňuje přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm. Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky jsou další vylepšení, které umožňuje snadné upevnění kol se širokými pneumatikami. To je důležité zejména pro horská kola s tlustšími pneumatikami.

Díky odnímatelným držákům rámu, které jsou vybavené omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, lze kola snadno upevnit a zajistit proti krádeži. Důmyslný systém sklápění, který je ovládán nožním pedálem, umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Velký úhel sklopení také umožňuje otevírání velkých zadních dveří.

Další výhodou nosičů Thule je snadná montáž a nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky. Stabilita nezajištěné přípojky na tažném zařízení také usnadňuje celkovou montáž a nastavení.

A nakonec, Thule VeloSpace XT umožňuje uzamčení kol k nosiči a nosiče k tažnému zařízení, čímž zvyšuje zabezpečení vašeho vybavení. V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT lze vytvořit snadno přístupný univerzální nosič pro rozšíření úložného prostoru vozidla o dalších 300 l.

Vzhledem k vysokému stupni inovace, spolehlivosti a bezpečnosti, jsou Thule VeloSpace XT nosiče kol velmi oblíbenou volbou mezi cyklisty. Pokud hledáte univerzální nosič pro vaše jízdní kolo, určitě stojí za zvážení tento vynikající produkt.