Nosič kol MFT Multicargo 2 Family - 2 kola, na tažné zařízení Nosiče kol na tažné zařízení

video Nosič kol MFT Multicargo 2 Family - 2 kola, na tažné zařízení

21% -1 428 Kč

Nosič kol MFT Multicargo 2 Family - 2 kola, na tažné zařízení

Dostupné
Flexibilní nosič kol Multi Cargo 2 Family od firmy MFT, rozšířitelný až na 4 kola. Rychlé a snadné automatické upevnění nosiče na kulový čep.
5 490 Kč 6 918 Kč - 1 428 Kč
Vč. DPH

4537.19,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné


Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku

Popis

Parametry a specifikace :

Parametry elektropřípojky:

Počet pinů13pin
Nosnost (kg)80
Rozměry (DxVxŠ mm)490x900x1360
Uzamykánínosiče na TZ + nákladu na nosiči
Způsob upevněníNa tažné zařízení
Hmotnost18,00 kg

O produktu :

Flexibilní nosič kol Multi Cargo 2 Family od firmy MFT, rozšířitelný až na 4 kola.

Rychlé a snadné automatické upevnění nosiče na kulový čep. Kompletně uzamykatelný, vybavený držákem registrační značky. Jednoduše sklopný pro snadný přístup do kufru vozu i s naloženými koly. Vysoká nosnost až 80 kg umožňuje přepravu elektrických jízdních kol.

Nosič kol Multi-Cargo-2 Family od německého výrobce MFT je bezpečný, robustní, vysoce kvalitní nosič kol, který se snadno montuje i používá.

Nosič kol je rozšiřitelný až na 4 kola*.

Pro přepravu 3 kol je nutné objednat prodlužovací sadu MFT8333. Zde se vyžaduje povolené svislé zatížení tažného zařízení min 80 kg.

Pro přepravu 4 kol je nutné objednat prodlužovací sady MFT8333 + MFT8444. Zde je požadováno povolené svislé zatížení tažného zařízení min 100 kg.

Další údaje:

Nejmenší rozměry   490 x 1360 x 900 mm
Vzdálnost mezi koly   170 mm
Zástrčka   13 pin (adaptér na 7pin není součástí výrobku a musí být objednán samostatně - obj. č. 311188).
Hmotnost:   18 kg
Max. zatížení:   80 kg
Uzamyknání:   kol na nosiči + nosiče na TZ
Max. průměr rámu:   do 72 mm
Počet kol:   2 (lze rozšířit na 3 až 4 kola)*


 * max 2 elektrokola - některá elektrokola mohou vyžadovat použití rozšíření na 3. kolo MFT8333 kvůli široké baterii.

EU homologace, TÜV/GS
Záruka: 3 roky (2 + 1 rok bezplatný servis)
Výrobce: MFT, Německo

Parametry

MFT
24-mft8200

Otázky z FAQ

  Jak zjistím jestli nosič na kola unese moje elektrokolo?

  V detailu každého nosiče na kola je uvedena i nosnost, takže si lehce spočítáte, jestli nosič na kola unese vaše kola, které chcete převážet.


  Nosič kola s připevněním na kouli tažného zařízení je opravdu tak bezpečný a udržíto?

  Ano udrží. Tento způsob připevnění nosiče kola na tažné zařízení je dnes nejpopulárnější, protože nabízí jednoduchou manipulaci s nosičem i pro kolem. Navíc lze držák na kouli uzamknout proti odcizení. Připevnění nosiče kol na tažné zařízení není žádnou neotestovanou novinkou, takže nemusíte mít strach.


  Je možné koupit nosič na kola třeba na 3, který by šlo rozšířit v případě potřeby o další nosiče?

  Ano některé modely nosičů lze rozšířit o další pozice pro umístění dalších kol.


  Podle čeho vybírat nosiče kol na auto?

  Za prvé záleží na tom, kolik kol chcet​e vozit. V popisu každého nosiče je uveden maximální počet kol, které lze nosičem převážet a také jeho celková nosnost. Když koupíte nosič pro tři kola, čtvrté se tam prostě nevejde. 

  Potom záleží kam chcete nosič umístit a také technické možnosti vašeho vozidla. Nosič se umisťuje na střechu, na zadní dveře nebo na tažné zařízení. Tyto 3 typy se od sebe odlišují svou konstrukcí, a tak není možné místo požadované montáže zaměňovat.

  A za poslední je důležitá kompatibilita nosiče s autem. Před tím než nosič na kola pořídíte, zkontrolujte si, že je kompatibilní s vaším autem. Jestliže nemáte například tažné zařízení na autě, je nesmysl pořizovat nosič kol na tažné zařízení. U nosiče kol na páté dveře je to složitější, protože konstrukce nosiče většinou nabízí i více možností nastavení.


  Je v ceně (5.490,--Kč) nosiče Multi Cargo 2 Family od firmy MFT, nějaké pouzdro nebo vak? Je možné dodat nosič sestavený s adaptérem přípojky,? Je možné vyhotovit SPZ nosiče?

  Dobrý den, součástí dodávky není žádné pouzdro ani vak. Složený nosič je pro přepravu velice objemný a cena za poštovné by byla několkrát vyšší. Přípojku máme v nabídce. To určitě není problém, ale značku musíte použít buď z vašeho vozu, nebo si nechat zhotovit na inspektorátu třetí. Jiné značky jsou již pro převoz zakázané.


  Dobrý den, chtěl bych se ujistit, že na nosič NOSIČ KOL MFT MULTICARGO 2 FAMILY - 2 KOLA, NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ lze upevnit dvě elektrokola (1X 29", 1x27,5"). Lze si nosič předem prohlédnout.. ? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Radek Lin ...

  Dobrý den, tento nosič máme většinou skladem na prodejně jak v Liberci, tak i v Praze. Samotný výrobce uvádí, že některá elektrokola mohou vyžadovat použití rozšíření na 3. kolo MFT8333 kvůli široké baterii.

  https://www.autoprofi.cz/prislusenstvi-nosice-kol/9992-nosic-kol-pridavny-mft-multicargo-2-family-nosic-na-3-kolo.html


Mohlo by vás také zajímat