Nosič kol Eufab Premium II Plus - 2 kola, na tažné zařízení

Nedostupné
Prémiový skládací nosič 2 kol Eufab Premium II Plus Rozdíl oproti modelu Traveller II / Premium II: větší vzdálenost mezi nosičem a vozidlem, takže lze při sklopení nosiče snadno otevřít víko…
11 141 Kč
Vč. DPH

9207.44,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Produkt dostupný pro objednávky


Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Autoprofi montážní středisko Liberec

Popis

Prémiový skládací nosič 2 kol Eufab Premium II Plus
Rozdíl oproti modelu Traveller II / Premium II: větší vzdálenost mezi nosičem a vozidlem, takže lze při sklopení nosiče snadno otevřít víko zavazadlového prostoru i na dodávkách nebo větších vozidlech
Nosič je konstrukčně schodný s Oris Traveller II Plus
Rychlé a snadné automatické upevnění nosiče na kulový čep. Kompletně uzamykatelný, vybavený držákem registrační značky. Jednoduše sklopný pro snadný přístup do kufru vozu i s naloženými koly a skladný pro úsporu místa při jeho skladování. Vysoká nosnost až 60 kg umožňuje přepravu elektrokol.
Nosič kol Premium II od výrobce Eufab je bezpečný, kompatkní, vysoce kvalitní nosič kol, který se snadno montuje i používá. Dodáván je v již smontovaném stavu spolu s ochranným vakem k uskladnění.
Další údaje:

Rozměry
 
610 x 1150 x 670 mm (rozložený) / 625 x 300 x 670 mm (složený) 

Vzdálnost mezi koly
 
220 mm

Zástrčka
 
13 pin / 7 pin

Hmotnost:
 
17 kg

Max. zatížení:
 
60 kg (30 kg / 1 kolo)

Uzamyknání:
 
kol na nosiči + nosiče na TZ

Max. průměr rámu:
 
60 mm

Počet kol:
 
2 (také elektrokola)
EU homologace TÜV/GS Záruka: 3 roky (2 + 1 rok bezplatný servis) Výrobce: Eufab, Německo

sklopný, skladný, 13/7pin zástrčka, vhodné i pro elektrokola

Parametry

Eufab
24-11523

Otázky z FAQ

  Nosič kola s připevněním na kouli tažného zařízení je opravdu tak bezpečný a udržíto?

  Ano udrží. Tento způsob připevnění nosiče kola na tažné zařízení je dnes nejpopulárnější, protože nabízí jednoduchou manipulaci s nosičem i pro kolem. Navíc lze držák na kouli uzamknout proti odcizení. Připevnění nosiče kol na tažné zařízení není žádnou neotestovanou novinkou, takže nemusíte mít strach.


  Je možné koupit nosič na kola třeba na 3, který by šlo rozšířit v případě potřeby o další nosiče?

  Ano některé modely nosičů lze rozšířit o další pozice pro umístění dalších kol.


  Podle čeho vybírat nosiče kol na auto?

  Za prvé záleží na tom, kolik kol chcet​e vozit. V popisu každého nosiče je uveden maximální počet kol, které lze nosičem převážet a také jeho celková nosnost. Když koupíte nosič pro tři kola, čtvrté se tam prostě nevejde. 

  Potom záleží kam chcete nosič umístit a také technické možnosti vašeho vozidla. Nosič se umisťuje na střechu, na zadní dveře nebo na tažné zařízení. Tyto 3 typy se od sebe odlišují svou konstrukcí, a tak není možné místo požadované montáže zaměňovat.

  A za poslední je důležitá kompatibilita nosiče s autem. Před tím než nosič na kola pořídíte, zkontrolujte si, že je kompatibilní s vaším autem. Jestliže nemáte například tažné zařízení na autě, je nesmysl pořizovat nosič kol na tažné zařízení. U nosiče kol na páté dveře je to složitější, protože konstrukce nosiče většinou nabízí i více možností nastavení.