Clarion Clarion SRG-5733C

Clarion SRG-5733C

Dostupné

Upgradujte svoje reproduktory pro maximální výkon

1 066 Kč

1066.12,- Kč bez DPH

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Vlastnosti: ・ Maximální provozní výkon 250 wattů・ 130 × 180 mm basový reproduktor s kuželem z materiálu MIPP・ 25mm středový reproduktor s vyváženým výkonem s membránou z pokoveného polyetylénu・ 8mm klenbový výškový reproduktor・ Výkonný stronciový magnet pro dynamickou odezvu v hlubokých tónech・ Určeno pro přímou výměnu výrobci OEM・ Frekvenční odezva 35~32 000 Hz・ Vestavná hloubka 52,5 mm

Upgradujte svoje reproduktory pro maximální výkon

Řada GOOD (SRG)

Nejsnadnější způsob upgradu ze systému instalovaného ve výrobě. Řada GOOD společnosti Clarion (reproduktory komponentního systému / víceosé reproduktory / koaxiální reproduktory / dvoukuželové reproduktory / symetrický výškový reproduktor) umožňuje získat lepší zvuk a současně nepřekročit rozumný rozpočet. Jsou k dispozici v různých typech, které vyhoví potřebám vašeho vozu.

Realistický širokopásmový zvuk s víceosou 3směrnou stavbou

Reproduktory řady GOOD společnosti Clarion zahrnují výkonný stronciový magnet a výkonný symetrický výškový reproduktor s membránou z pokoveného polyetylénu nebo klenbový výškový reproduktor s membránou z pokoveného polyetylénu. Díky víceosé 3směrné konstrukci spojující basový reproduktor, reproduktor pro střední tóny a výškový reproduktor do jedné jednotky poskytuje tato řada realistický zvuk se širokým dynamickým rozsahem. Kužel z materiálu MIPP pro basový reproduktor zajišťuje vysokou citlivost a reprodukci čistého zvuku s menším zkreslením.

Basový reproduktor s kuželem z materiálu MIPP s malým zkreslením a rychlou odezvou

Díky částečkám slídy smíchaným s polypropylénovým materiálem a tvarování vstřikováním si tato membrána uchovává mimořádnou citlivost, proto je ideální pro digitální zdroje.  

Výkonný stronciový magnet pro dynamickou odezvu v hlubokých tónech

Stronciové magnety mají magnetickou indukci, která je mnohem vyšší než u konvenčních železných magnetů. Tím umožňují reprodukci dynamických basových zvuků z relativně malé kmitací cívky.

Parametry

Clarion
clasrg5733c

Otázky z FAQ