Packline NX Premium DL White Střešní boxy

Packline NX Premium DL White

Dostupné
Technologicky a designově výjimečný box. DeLuxe verze NX Premium DL Black obsahuje 37 a 60L tašku + LED světlo.
36 990 Kč
Vč. DPH

30570.25,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné
Zboží si právě prohlíží 8 zákazníků


Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku

Popis

Série střešních boxů NX Premium je nejexkluzivnější řadou, kterou společnost Packline doposud vyvinula a vyrobila. Určitě oceníte sofistikovaný aerodynamický design, který působí jako integrovaná součást automobilu. Řada boxů Packline NX Premium je vyrobena z laminátu místo standardně používaného ABS plastu, a tak boxy dosahují ještě lepší pevnost a odolnost, kterou otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

Model NX Premium dL White je vybaven dvěma speciálními vodě-odolnými taškami Packline z kvalitného PVC materiálu  o obsahu 37l a 60l s nastavitelným ramenním popruhem. Součástí boxu je také LED osvětlení s integrovaným senzorem pohybu a automatickým vypnutím. 

Design

Na povrchovou úpravu Packline NX Premium dL Black je použita vysoce lesklá černá barva (piano black), která dodává boxu a zároveň také automobilu nádech luxusu a elegance. 

 

Otevírání

Packline NX Premium určitě zaujme otevíracím mechanizmem Lift-Off. Na rozdíl od standardu se box neotevírá z boku, ale zdvihá se celé víko zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum.

Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

K zavření stačí potáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka (viz foto), které potom dosedne na své místo.

 

Bezpečnost

Střešní box splňuje normy City Crash.

 

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

 

Upínací systém

Boxy Packline NX Premium je možné upevnit k střešním nosičům systémem upevnění do T-drážky izi2fit

 

Packline NX Premium je určitě jeden z nejkrásnějších boxů na trhu, ideální pro ty, co si potrpí na dokonalém vzhledu. Víko dosedá přesně na spodek boxu bez přesahu, typického téměř pro všechny střešní boxy. Nejlépe samozřejmě vynikne na delších autech.

Otevírání a zavírání je díky laminátové konstrukci jednoduché a pohodlné jako při žádném jiném boxu. Daní je o něco vyšší hmotnost boxu.

Z hlediska bezpečnosti Packline NX Premium DL patří na špici. Je prakticky nemožné, aby při jakékoliv kolizní situací z něj něco vyletělo a rovněž se do něj nedá vlámat.

Menší nevýhodou je, že k zavazadlům naloženým ve špičce boxu se dostanete až po vyndání těch za nimi.

Resumé: Nemáte-li hluboko do kapsy, pak je Packline NX Premium DL nejlepší střešní box (zejména pro lyžaře) na trhu.

 

Parametry

Packline
29-13330

Otázky z FAQ