Pandora SMART PRO s funkcí dálkový start Domů

video Pandora SMART PRO s funkcí dálkový start

Pandora SMART PRO s funkcí dálkový start

Dostupné

GPS/GSM autoalarm s online mobilní aplikací včetně montáže.

21 400 Kč
Vč. DPH

17685.95,- Kč bez DPH

 • S montáží a dálkovým startem
 • S montáží bez dálkového startu
Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné


Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku

Popis

Pandora SMART PRO lze dodat jen včetně odborné a autorizované instalace v našem technickém středisku AUTOPROFI CZ LIBEREC.
Po objednávce budete kontaktováni pro smluvení termínu montáže.

Pandora SMART PRO představuje nejmodernější autoalarm s funkcí dálkového startu a GPS lokalizací pro dokonalou ochranu vašeho vozidla. Načítání dálkového ovladače, odtažení, zneužití keyless ani žádný jiný způsob krádeže, vaše auto už neohrozí. Pandora SMART PRO přináší totiž revoluci v zabezpečení vozidel. Nejmodernější technologie, pokročilé šifrování a unikátní systém montáže hlídá vaše vozidlo za jakýchkoliv podmínek.

Díky rychlé komunikaci v síti 4G budete okamžitě informován o každé události a vaše příkazy prostřednictvím duální keramické antény se dostanou vždy přímo k vozidlu. Inovované autorizační přívěsky komunikující prostřednictvím Bluetooth 5,0 představují samostatný pilíř zabezpečení, který odolá jakékoliv rušičce či čtečce. Více než příjemný doplněk představují funkce dálkového startu, ovládání klimatizace či vytápění nebo zobrazení stavu paliva a tlaku v pneumatikách.

Další informace najdete na stránkách Pandora SMART PRO

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Komfort

Lokalizace

Parametry

Pandora
pandora-smart-pro

Otázky z FAQ

  Co když je auto nastartované a někdo se do něj dostane? Tak mi s autem odjede?

  Nemusíte se rozhodně bát. Jakmile je automobil nastartován pomocí funkce dálkového startu, tak je celé jeho zabezpečení ve střežícím stavu a jakmile dojde k neautorizovanému otevření dveří, kufru nebo kapoty (bez vašeho dálkového ovladače), tak se motor okamžitě zhasne. Nemusíte se tedy bát, že by někdo s vašim vozidlem mohl zmizet. 


  Slyšel jsem někde, že dálkový start jde namontovat jenom u vozidel s automatickou převodovkou kvůli tomu, aby se samo nerozjelo při zařazeném rychlostním stupni manuální převodovky.

  Dříve to tak rozhodně bylo. Byly sice pokusy o nějaká čidla pro kontrolu vyřazení na neutrál, ale ty nefungovaly 100%.

  Dnes je to ale úplně jinak a Pandora alarm má spolehlivé řešení dálkového startu i pro automobily s manuálním řazením, o kterém vás v případě zájmu budeme informovat.

  Takže dnes montujeme dálkový start motoru do nejmodernějších vozidel s automatickou převodovkou, ale i do starších modelů automobilů s klasickým manuálním řazením. Vždy je na 100% zajištěno, že se vozidlo v době dálkového startu samo nerozjede.