GENEVO Přenosný antiradar Genevo Max

video Přenosný antiradar Genevo Max

Přenosný antiradar Genevo Max

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Přenosný antiradar Genevo Max .Zabudovaný GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou a ostatních stacionárních radarů v celé Evropě. Hlášení radarů i nastavení menu je v českém jazyce.

19 748 Kč

19748,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

GENEVO MAX

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

MAXIMÁLNÍ VÝKON V MINIMÁLNÍCH ROZMĚRECH

MAX se pyšní doposud největší radarovou anténou v našich přenosných detektorech a zcela přepracovaným laserovým senzorem s armádní technologií laserového kolimátoru. Spolu s GPS anténou a databází celé Evropy jej na cestách nic nepřekvapí.

genevo

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

Vyvinuté pro Váš maximální komfort, ať už jde o ovládání gesty, světelný senzor či senzor hluku ve vozidle. Na komfortní funkce detektoru GENEVO MAX si velmi rychle zvyknete.

100% LEGÁLNÍ

Aktivně neovlivňuje práci policie, pouze informuje. Homologovaný a plně legální detektor pro provoz v ČR a jiných vybraných státech Evropy. I tak díky svým kompaktním rozměrům nebudí pozornost.


GENEVO MAX

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

PRO VAŠI BEZPEČNOU JÍZDU

S GENEVO MAX budete v bezpečí jak před klasickými radary, tak i jindy nedetekovatelnými moderními radary typu GATSO RT3/RT4 a Multaradary používanými v zemích EU. Detekce kamer na červenou a úsekových měření už je samozřejmostí. Celoživotní aktualizace GPS databáze jsou u nás zdarma.

FUNKČNÍ DESIGN

Čistý a atraktivní vzhled skvěle pasuje do interiérů moderních vozidel, jeho magnetický držák lze jednoduše nasadit vertikálně i horizontálně a každá část detektoru má svojí funkci. Novinkou je i vícebarevný OLED displej s automatickým jasem či integrovaný vstup pro sluchátka.

genevo max1


GENEVO MAX

PODROBNÝ POPIS

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ

GENEVO MAX je přes své pokročilé funkce velmi jednoduchý k používání, žádné párování s telefonem či složité nastavování, stačí zapojit a jste připraveni na cestu.

AKTUALIZACE ZDARMA

Doživotní aktualizace systému a GPS databáze jsou zdarma. Aktualizovat lze přes WIN PC, i MacOS a nezabere to více než 1 minutu.

OLED DISPLEJ

Barevný displej nyní přehledně zobrazuje 2x více informací.

OVLÁDÁNÍ GESTY

Pohybový senzor pro bezdotykové ovládání. Ztište poplach bez složitého hledání tlačítka, stačí jen mávnout rukou.

SENZOR SVĚTLA

Senzor okolního světla. Displej automaticky reguluje jas podle množství světla v kabině.

genevo max4

GENEVO MAX

PODROBNÝ POPIS

SENZOR HLUKU

Senzor hluku v kabině. Detektor automaticky upravuje hlasitost poplachů podle okolního hluku uvnitř vozidla.

LASEROVÝ SENZOR

Čočka laseru prošla speciální úpravou pro mnohonásobné zvýšení citlivosti. Podobná technologie laserového kolimátoru se používá například na armádních zaměřovačích.

RYCHLÁ GPS

Nový GPS modul s technologií AlwaysLocate™ a EASY™ integrující GPS, GLONASS, Galileo a QZSS dohromady. Technologie s lepším příjmem i v odlehlých oblastech včetně rychlejšího připojení po startu.

MINIMUM ROZPTÝLENÍ

Kompletně inovovaný systém filtrování falešných poplachů, který je absolutní špičkou mezi konkurenty.

KONEKTIVITA

Používá nejmodernější standard USB-C pro aktualizace a 3.5mm jack pro sluchátka, lze ho tak použít i na motorku.

genevo max5

GENEVO MAX

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

OPERAČNÍ FREKVENCE

▪ GPS: GPS, GLONASS, Galileo a QZSS ▪ Ka narrow: 34,0 GHz, 34,3 GHz, 34,7 GHz, 35,5 GHz (±120 MHz) ▪ Ka wide: 33,4 GHz ~ 36,0 GHz ▪ K narrow: 24,125 GHz (±70 MHz) ▪ K wide: 24,125 GHz (±150 MHz) ▪ X pásmo: 10,525 GHz (±50 MHz) ▪ MultaRadar: CD/CT ▪ Gatso: RT3/RT4 ▪ Laser: 904nm

TECHNICKÉ PARAMETRY

▪ Operační teplota: -20 °C až +85 °C ▪ Skladovací teplota: -20 °C až +85 °C ▪ Operační napětí: 11 V – 16 V ▪ Spotřeba energie: 250 mA normal, 330 mA max. (při 12 V) ▪ Rozměry: 62 mm × 92 mm × 34 mm

Parametry

GENEVO
genevo-max
0.70 kg

Naše partnerské systémy

Servis7 | online správa zakázek     Despito | snadná cesta k webu    forms7 | online dotazníky, formuláře, poptávky

Otázky z FAQ

    Dobrý den, je Genevo Max podle vas skutečně v současnosti to nejlepší na trhu? Nebo by jste doporučili jiný antiradar?

    Dobrý den, za nás je určitě Genevo Max nyní jasná jednička mezi přenosnými antiradary. Zdá se, že výrobce vychytal drobné mouchy z předchozich modelů a představil top produkt. Mrkněte ještě na názory uživatelů, ale my máme zatím pouze kladné reference.


    Chtěl bych se zeptat, jestli u nás nejsou náhodou antiradary zakázané, abych se jeho koupí nedostal do nějakých problémů.

    Nemusíte mít strach. U nás jsou zakázány jen prostředky, které se účinně snaží blokovat snažení Policie o měření. A to antiradar není, protože jen informuje o stavu měření, ale nijak proti němu nemůže zasáhnout. Jinak tomu je v Německu a Rakousku, kde je potřeba antiradar na okně schovat při kontrolách Policie nebo si nechat nainstalovat skrytý antiradarový systém, který pak není vidět ani při policejní kontrole.