Příslušenství autorádia Alpine 3333589 ALPINE KPX-100B

ALPINE KPX-100B

Nedostupné

favorite

přihlaste se prosím

STOP AND START POWER BOOSTER

2 636 Kč

2636.36,- Kč bez DPH.

 Produkt dostupný pro objednávky

Dárek ZDARMA Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Stabilizátor napětí chrání jednotku před vypnutím, když se vůz startuje po vypnutí při volnoběhu.

Tento produkt detekuje napětí baterie vozidla a bude tlumit výstupní napětí na 12 V DC, když jsou detekovány náhlé poklesy ve vstupním napětí. Takové výpadky se obvykle stanou, když se motor vozu poškodí nebo se znovu nastartuje pomocí funkce (start-stop).

KPX-100B může uchovat jeden CD-Tuner nebo mobilní mediální stanici nebo podobný výrobek + dálkové ovládání na volantu.

KPX-100B je vybaven DC / DC konvertorem, který je řízen mikroprocesorem, který sleduje vstupní napětí. V pohotovostním režimu proud obejde DC / DC převodník. Když je aktivován v důsledku náhlého poklesu napětí, DC / DC měnič se zapne a stabilizuje výstupní napětí na 12 V DC

perfect fit logoTakto označené modely je možné zakoupit pouze v prodejnách/montážních dílnách označených stejným logem v seznamu prodejců. Logo zaručuje odbornou a kvalitní montáž multimediálních jednotek ALPINE.

Balení obsahuje Český návod + originální záruční list importéra Alpine do ČR !!!

Parametry

Alpine
3333589

Otázky z FAQ