THULE Vector Alpine Black

Dostupné
Nízko-profilový střešní box s prémiovými funkcemi. Objem 380l.
33 057 Kč

33057.02,- Kč bez DPH

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Střešní boxy Thule Vector jsou nástupci boxů prémiové řady Dynamic a Excellence. Boxy Vector přichází s designem, který dodává každému automobilu výrazný vzhled. Nízký profil a mírně klesající přední část pomáhají vytvářet kompaktní linii s moderními vozidly, aby si udržely čistý vzhled.

Thule Vector byl oceněn cenou IF Design Award v produktové kategorii od World Design Guide.

Interiér boxu má integrovaná dvě automatická osvětlení a odnímatelnou plstěnou výstelku spodní části boxu pro lepší ochranu lyží nebo přepravovaného nákladu. Vnitřní část víka je bílé barvy což v kombinaci s LED světlem zjednodušuje manipulaci se zavazadly v noci. Výstelku je možné z boxu vyndat a v případě potřeby vyčistit.

Thule Vector Alpine Black má rozměry 228 x 88.5 x 32 cm, objem 380l a umožňuje přepravovat až 6 párů lyží s max. délkou 200 cm či 3-5 snowboardů. Pokud vám tyto rozměry nevyhovují, podívejte se na velikostní verze boxů Thule Vector M a L. Boxy se vyrábějí ve dvou barevných provedeních: černá metalická a titanová.

Vlastnosti Thule Vector:

Oboustranné otevírání

Thule Vector je možné otevírat z obou stran. To zaručuje nejen jednoduchý a snadný přístup k zavazadlům, ale rovněž lehčí montáž střešního boxu na střešní nosiče. Víko boxu je vyztuženo přídavnými výztuhami, takže otevírání a zavírání boxu je pohodlné a nenáročné.

 

 

Centrální zamykací systém 

SlideLock 

Střešní box Thule Vector má tříbodový zámek ovládaný systémem SlideLock, díky kterému je možné zavřít a uzamknout box jednou rukou. Zamykací systém má bezpečnostní pojistku, která zabezpečuje, že klíč je možné ze zámku vyndat pouze tehdy, kdy jsou všechny uzamykací body pevně uzavřeny.

Pro pohodlnou manipulaci s víkem je box vybaven ergonomicky tvarovanými madly.

Přístup do kufru

Předsunutá poloha boxu na střeše auta Vám zaručí bezpečný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu dveří auta s víkem boxu.

Power-Click

Thule Vector je vybaven patentovaným systémem pro rychlou montáž boxů Thule PowerClick, díky němuž namontujete box snadno a bezpečně. Je vybaven indikátorem momentu dotažení. Stačí 4 otočení a upínací čelisti se utáhnou kolem tyče střešního nosiče. Kompletní montáž je hotová během několika minut. Vhodný pro všechny typy střešních nosičů.

     

 

 

Thule Vector určite patří mezi nejkrásnější boxy na trhu. Výrobce do něj, jako do své vlajkové lodě, zakomponoval všechna svá ověřená technická vylepšení, jako PowerClick, SlideLock, výztuhy víka a novinky – integrované osvětlení a výstelku dna, takže za výbavu má jedničku. Manipulace s boxem je jednoduchá a příjemná.

Všechny modely Vector jsou nízkoprofilové a Thule se v tomto případě vzdalo určité přepravní kapacity v prospěch designu, čímž předurčuje box více pro lyžaře než pro (zejména větší) rodiny. Cena boxu asi nedovolí vidět tento box na silnicích příliš často, což asi bude jeho majitelům vyhovovať :)

 

Přečtěte si také náš článek "Recenze střešních boxů Thule Vector".

 

 

 

Parametry

Thule
29-15118

Naše partnerské systémy

Servis7 | online správa zakázek     Despito | snadná cesta k webu    forms7 | online dotazníky, formuláře, poptávky

Otázky z FAQ