THULE Force XT Sport

Dostupné
Univerzální střešní box, novinka sezóny 2018. Objem 300l, délka 190 cm.
8 677 Kč

8676.86,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Skladem

Autoprofi montážní středisko Liberec

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Fashion vyhledávač módy

Popis

Modelová řada střešních boxů Thule Force přišla na trh na podzim 2018. Nahradí velmi oblíbené boxy řady Thule Touring. 

Jedná se o praktické střešní boxy vhodné na každodenní použití. V nabídce je široká škála velikostí a objemů, dodávány jsou v atraktivní a oblíbené černé barvě s matnou povrchovou úpravou.

Boxy Thule Force XT jsou vybaveny užitečnými funkcemi jako jednoduchou a rychlou montáží na auto, pohodlným zavíráním a otevíráním víka boxu a samozřejmě oboustranným otevíráním, které Vám zabezpečí ideální přístup k zavazadlům v boxu.

Box Thule Force XT je stylový, tichý a praktický box, se kterým bude Vaše auto vypadat ještě lépe. 

Vlastnosti Thule Force XT Sport:

Oboustranné otevírání

Patentovaná funkce Thule umožňuje otevírat víko boxu z obou stran vozidla. To znamená nejen jednoduché a lehké nakládání a přístup, ale rovněž výrazně snadnější montáž střešního boxu na střešní nosiče.

 

Centrální uzamykací systém s LockKnob

Střešní box Thule Force XT je vybaven vícebodovým uzmykáním s centrálním zámkem LockKnob, který pomáhá předcházet opotřebování klíče ComfortKey.

Řada boxů Thule Force je vybavena novým zámkem. Aby byla zajištěna ochrana Vašich zavazadel, tyto nové zámky již nemajú vyražené číslo klíče. Pro případ ztráty je nutné si číslo klíče poznamenat na bezpečné místo při zakoupení boxu.

Přístup do kufru

Předsunutá poloha boxu na střeše auta Vám zaručí bezpečný přístup do kufru s minimálním rizikem kontaktu dveří auta s víkem boxu.

Power-Click

Pohodlná montáž díky velmi širokému, předem namontovanému systému PowerClick. Integrovaný indikátor momentu dotažení cvakne a zaručí tak rychlé a bezpečné upevnění boxu.

     

 

 

Produktové video:

Parametry

Thule
29-13032

Otázky z FAQ