JBL Stage 800BA - 1
5% -5% Novinka

JBL Stage 800BA

Nedostupné
Aktívní 8" (200 mm) bass-reflexový box série Stage
4 171 Kč 4 390 Kč -5%
Sleva končí za:
Vč. DPH

3446.7,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Produkt dostupný pro objednávky


Autoprofi montážní středisko Liberec

Odbornou montáž produktů nabízíme
(i nabídky) v našem technickém
středisku AUTOPROFI CZ Liberec.

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku

Popis

JBL Stage 800B slot-port ozvučnice
Slot-port ozvučnice JBL je inženýrským týmem JBL vyvinutá a "vyladěná" na optimální frekvenci. Materiál ozvučnice je MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty) k minimalizaci rezonancí a nežádoucího vyzvánění. Lehký ale tuhý polypropylenový kónus wooferu poskytuje čistou reprodukci a vynikající trvanlivost při jednoduchém poslechu nebo vysoké hlasitosti.

Zabudovaný 100 W RMS zesilovač třídy D
Zabudovaný zesilovač systému subwooferu JBL poskytuje elektroniku harmonizovanou a optimalizovanou pro charakteristiky wooferu a akustiku ozvučnice. Provoz třídy D také znamená to, že zesilovač pracuje chladnější a odebírá méně proudu z elektrického systému vozidla.

JBL RBC kabelové dálkové ovládání
RBC kabelové dálkové ovládání (volitelné), je jednoduché na instalaci a může být namontováno za účelem pohodlného ovládání hlasitosti ze sedadla řidiče a prodává se samostatně na webové stránce společnosti JBL nebo u autorizovaných prodejců JBL.

Vyčnívající ochranné lišty
Vyčnívající ochranné lišty představují prohlášení "vážného nadšence automobilového zvuku", ale co je důležitější, dělají skvělou práci při ochraně reproduktoru před náhodným poškozením.

Standardní testování spolehlivosti JBL
Reproduktory JBL musí absolvovat testovací proces, který zajišťuje vysokou spolehlivost. Společnost JBL je mrazí, peče, třese s nimi, ozařuje je ultrafialovým světlem a nechává je pracovat na plný výkon během několika dní.

JBL za dostupnou cenu
Tohle je JBL - reproduktor a zvuk, který nadchne nadšence zvuku až více 70 let. A není nic lepšího než řízení auta se zvukem JBL.

Zpracování výkonu: 100 WRMS; 200 W špička
Frekvenční odezva: 30 Hz - 200 Hz
Pojistka: 10 A
Maximální proudové zatížení: 9,5 A
Proudové zatížení v klidu:

Parametry

JBL
3-stage-800ba

Otázky z FAQ