Xiaomi Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Dostupné
Někdy se stane, že se připletete k nehodě, v tomto případě mají kvalitní důkazy cenu zlata. Kamera Xiaomi MI Dash Cam 1S, kterou najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vám je opatří.
1 439 Kč

1439,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Někdy se stane, že se připletete k nehodě, v tomto případě mají kvalitní důkazy cenu zlata. Kamera Xiaomi MI Dash Cam 1S, kterou najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, vám je opatří. Tato Xiaomi auto kamera je vybavená širokoúhlým objektivem se záběrem 140°. Díky tomu máte jistotu, že se vám do záběru všechno vejde. Kamera Xiaomi nahrává kvalitní záznam ve FullHD rozlišení, neméně kvalitní je i zvuk.

Obavy, že vám nebude stačit místo v úložišti, jsou zbytečné. Tato Xiaomi kamera do auta totiž nahrává v časové smyčce. Noční vidění zajistí vysoce kvalitní záznamy i za tmy. Xiaomi auto kamera vám navíc pomůže s parkováním.

Parametry

Xiaomi
6934177703409

Otázky z FAQ

    Jaké je z praxe nejlepší připevnění záznamové kamery v autě?

    Dříve se hodně používali přísavky na sklo, ale dnes se od nich už upouští a více se využívá možnost lepení držáku na kameru do auta přímo na sklo. V kombinaci s magnetickým držákem je to ideální kombinace. 


    Sháním nějakou záznamovou kameru na motorku, ale normální do auta použít nejde, protože by mi ji hned někdo "čornul".

    Pro motocykl je ideální záznamová mikrokamera, kterou lze namontovat na motorku na pevno a tím, že se jedná o malou kamerku, tak není skoro vidět. Záznamová elektronika je přitom mimo kameru, a tak ji můžete ideálně schovat třeba do prostoru pod sedlo. V nabídce jsou i populární záznamové kamery dopředu i dozadu. Pak máte záznam toho co se děje při jízdě před vámi i za vámi, což se u motorky hodí mnohokrát.