Záznamové kamery  escocamu7 Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7

Skrytá kamera ve flash disku Esonic CAM-U7

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Špionážní minikamera Esonic CAM-U7 nám umožní diskrétně monitorovat zájmový prostor ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě.

2 227 Kč

2227.27,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA Pro fanoušky

  • Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií. Jsme spolehlivý eshop s tradicí 27 let působení v oboru moderních technologií.
  • Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR! Doprava ZDARMA (Zásilkovna, Česká pošta) pro objednávky nad 1.000 Kč po celé ČR!
  • Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu. Zboží můžete vrátit do 14 dnů v původním stavu bez udání důvodu.

Popis

Špionážní minikamera Esonic CAM-U7 nám umožní diskrétně monitorovat zájmový prostor ve vysoké obrazové i zvukové kvalitě. Objektiv kamery je možné otáčet v rozsahu 90°, což nám umožní kameru nasměrovat přesně tak, jak potřebujeme. Pořízené záběry jsou ukládány na micro SD paměťovou kartu až do kapacity 128GB, která pojme přibližně 20 hodin nahrávek. Interní akumulátor umožní kameře nahrávat po dobu až 120 minut. V režimu detekce výdrž dosahuje až 4 hodin.

CAM-U7 nabízí prvotřnídní kvalitu zpracování a velmi dobré technické parametry. Značnou výhodou je možnost nahrávání během dobíjení z USB portu na PC či notebooku, kdy může probíhat nahrávání po neomezeně dlouhou dobu, až do zaplnění paměti.

Parametry

escocamu7

Otázky z FAQ