Skrytá WiFi kamera v meteostanici Secutek WIP-WS1

Skrytá WiFi kamera v meteostanici Secutek WIP-WS1

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

Mějte přehled o počasí a kontrolujte i situaci u vás doma díky meteostanici se skrytou Wi-Fi kamerou, vybavenou 5Mpix snímačem umožňujícím nahrávání videa ve Full HD rozlišení na micro SD karty až do kapacity 128GB.

3 302 Kč

3301.65,- Kč bez DPH.

 Skladem

vanocni-darky-autoprofi-super-ceny.jpg

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Mějte přehled o počasí a kontrolujte i situaci u vás doma díky meteostanici se skrytou Wi-Fi kamerou, vybavenou 5Mpix snímačem umožňujícím nahrávání videa ve Full HD rozlišení na micro SD karty až do kapacity 128GB. Skrytá Wi-Fi kamera v meteostanici vám umožní mít přehled o tom, co se právě odehrává ve vašem bytě či kanceláři ikdyž jste zrovna na druhém konci světa. Wi-Fi IP kamera umí natáčet nepřetržitě, pouze při detekci pohybu, nebo dokonce dle přednastaveného časového rozvrhu. Při detekování pohybu vás meteostanice vyrozumí okamžitou zprávou prostřednictvím aplikace Pro iCam.

Podpora Wi-Fi a P2P umožňuje vzdálené ovládání skryté kamery v meteostanici z vašeho chytrého telefonu i počítače. Meteostanice neplní pouze funkci špionážní kamery - má velký pětipalcový podsvícený displej, měří vnitřní i venkovní teplotu a vlhkost vzduchu nebo fáze měsíce. Samozřejmostí je sledování aktuálního času, data i dne v týdnu.

Možné scénáře použití:

  • při instalaci v kanceláři zaznamená důležitá obchodní jednání i nekorektní jednání spolupracovníků po dobu vaší nepřítomnosti
  • nachytejte zlodějě či nevěrného partnera ve vašem bytě
  • ověřte si jak se chůva chová ke svěřeným dětem, či zda se v domově seniorů chovají korektně k vašim blízkým

Parametry

secwipws1

Vánoční dárky u nás výhodně

Vánoční dárky u nás výhodněji.

Otázky z FAQ