Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12

Otočná skrytá WiFi kamera Secutek WIP-12

Dostupné

favorite

přihlaste se prosím

WiFi otočná skrytá kamera se záznamem

2 310 Kč

2309.92,- Kč bez DPH.

 Skladem

Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku  

Pro fanoušky

Popis

Otočná skrytá kamera s Wi-Fi připojením se stane důvěryhodným prostředkem k ochraně vašeho majetku a zajištění bezpečnosti těch nejbližších. Využijete ji také jako domácí chůvičku. Sledovací kamera s Wi-Fi je ukryta v nenápadném pouzdře, které nevzbudí žádné podezření. Zařízení můžete uložit na libovolné místo ve vaší domácnosti či kanceláře a vaše malá špionážní akce může začít.

1,0Mpx CMOS snímač natočí záběry ve Full HD kvalitě se snímkovou frekvencí 25 snímků za vteřinu. Výsledkem jsou perfektní videa v rozlišení 1920×1080 nebo fotografie o velikosti 4032×3024.

Kamera je vybavena detekcí pohybu, která odhalí každého vetřelce ve sledované místnosti. Přístroj automaticky spustí nahrávání a odešle zprávu do vašeho telefonu. Připojíte se k němu přes internet z kterékoli části světa a vaši domácnost tak budete mít pod kontrolou 24 hodin denně, ať už od vás život vyžaduje vyskytovat se kdekoli.

Velkou výhodou je možnost provozu jak ze síťového zdroje, tak z vlastní 5000mAh baterie, která umožní kameře až 10 hodin provozu. IP kamera pro skrytou montáž je vyvedena v neutrálním moderním designu a lze ji umístit kamkoliv do pracovny nebo třeba na noční stolek v ložnici jako nenápadný doplněk, aniž by vzbudil jakékoliv podezření. Má rozměry 120 × 30 × 65 mm a váží 0,48 kg.

Možné scénáře k použití:

  • Odhalí vetřelce ve vašem soukromí a okamžitě vás kontaktuje.
  • Jako spolehlivá domácí chůva dohlédne na bezpečnost vašich dětí.
  • Nenápadně zaznamená jednání ve vaší kanceláři pro pozdější využití.
  • odhalí škodnou ve vašem skladu či provozovně

Parametry

Secutek
secwip12

Otázky z FAQ