• TIP VÁNOCE
Deramax 180210 ® Auto Odpuzovače hlodavců
10% -100 Kč

Deramax 180210 ® Auto

Dostupné
Deramax® Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců do automobilůVýrobce: Deramax
890 Kč 990 Kč - 100 Kč
Vč. DPH

735.54,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné
Zboží si právě prohlíží 8 zákazníků


Dárek ZDARMA nad 5000 objednávku

Popis

Deramax® Auto
ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců do auta

Špičkový pulzní ultrazvukový plašič (odpuzovač) kun a hlodavců pro automobily bez nutnosti připojení k autobaterii!
Plašiče kun a myší (odpuzovače) Deramax, generují silný ultrazvukový signál (pro člověka neslyšitelný), pomocí kterého chrání automobily, karavany, zemědělské a stavební stroje, lodě, nebo letadla před škůdci jako jsou kuny, myši, potkani, krysy, plši, rejsci apod.
Český výrobek

Využití plašiče Deramax-Auto
Deramax-Auto je plašič kun a hlodavců určený pro ochranu automobilů a pomáhá řešit problémy, které ve vozidlech na kabeláži, polstrech apod. způsobují kuny a myši. Přístroj je běžně využívaný také pro ochranu zemědělských strojů, karavanů, lodí apod. Plašič Deramax-Auto generuje silné ultrazvukové pulzy specifického tvaru, které jsou pro kuny a hlodavce velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští.

Kuna nebo hlodavci v autě, karavanu apod. nejsou přístrojem usmrceni ani poraněni, nedochází tedy k jejich úhynu a nevzniká nutnost odstraňovat uhynulá zvířata. Provoz přístroje je ekologický, zcela bez chemických prostředků. Ultrazvukové plašiče kun a myší jsou dnes již zcela běžnou metodou ochrany dopravních prostředků, a pokud stojíte před problémem „jak na kunu v autě“ je přístroj Deramax-Auto optimálním řešením.

Vlastnosti plašiče Deramax-Auto
Plašič Deramax-Auto generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro kuny, myši, rejsky apod. velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští. Díky propracovanému zapojení a použití kvalitních součástek udrží jedna 9 V baterie přístroj v chodu až 12 měsíců. Současně je přístroj zcela soběstačný z hlediska napájení a není jej tedy nutné připojovat k autobaterii, nebo jinak napájet z rozvodů elektřiny v autě. Zcela tak odpadá nutnost odborné instalace a možnost ztráty záruky na nový vůz z důvodu připojení cizího zařízení do elektrických rozvodů vozu. Nehrozí ani možnost vybití akumulátoru při delší odstávce vozidla.

Cílová skupina škůdců: Kuny, hlodavci (včetně plchů), rejsci.
Typ plašiče: Ultrazvukový (zcela bezhlučný). Pulzní ultrazvukový plašič.
Vestavěný vypínač: Ano.
Vliv na člověka: Žádný.
Vliv na domácí zvířata: Žádný.

Plašič Deramax-Auto je napájený běžnou 9 V baterií. Není tedy nutné připojení plašiče k autobaterii a nehrozí tak nebezpečí vysazení elektroniky vozu a havárie, což se může stát při použití některých plašičů napájených z autobaterie.

Základní vlastnosti plašiče Deramax-Auto, které jej odlišují od obdobných produktů:
• Vysoký výkon
• Široký účinný úhel záběru
• Bezpečnost
• Odolnost vůči vodě a prachu
• Jednoduchá instalace bez připojování k autobaterii

Bezpečnost a komfort provozu plašiče Deramax-Auto
Deramax-Auto pracuje v oblasti ultrazvuku, neruší své okolí nepříjemným hlukem a je zcela tichý. Tento plašič samozřejmě splňuje zákonné limity stanovené pro max. hladinu ultrazvuku, ale naše interní pravidla jdou nad rámec platných zákonů a berou v potaz i současné lékařské vědecké práce a doporučení mezinárodní zdravotnické organizace v souvislosti s využitím ultrazvukového signálu, a tak je zajištěna naprostá bezpečnost uživatelů tohoto plašiče. Současně nemá tato plašička na kuny a hlodavce žádný negativní vliv na domácí nebo hospodářská zvířata jako jsou např. psi, kočky, koně, drůbež, exotické ptactvo apod.

Technické údaje
- Napájení: 1ks 9 V baterie (baterie není součástí dodávky)
- Umístění: Vnitřní i venkovní. Zařízení je odolné vůči vodě a prachu.
- Hladina akustického tlaku: 91 dB. LAmax, efektivní hodnota (TrueRMS).
- Napájecí napětí: 9V
- Výdrž baterie: 1 rok při použití lithiové baterie, 6 měsíců při použití alkalické baterie
- Okolní teplota: - 20°C až + 90°C
- Rozměry: 105 mm x 60 mm x 40 mm (s montážními úchyty)
- Hmotnost: 0,072 kg
- Země původu: Česká republika.

Parametry

Deramax
2-180210

Otázky z FAQ

  https://www.autoprofi.cz/odpuzovace-hlodavcu/7988-deramax-r-auto.html?fbclid=IwAR2JWpCo3-Ke34VA4P4Ea26t1OQsvUfE01EdssuqI-SGxMjXFW-8-BLpaW8 NERUŠÍ ZAPNUTÝ PROVOZ ODPUZOVAČE AUTORÁDIO NEBO NAVIGACI, MUSÍ SE VYPÍNAT BĚHEM JÍZDY VOZIDLA? DĚKUJ ...

  Deramax má na všechny výrobky prohlášení o shodě na základě zkoušek v Elektrotechnickém zkušebním ústavu. Tyto přístroje je tedy možné používat i v prostorech s např. velmi citlivými elektronickými přístroji apod. Ani od našich zákazníků jsme nezaznamenali žádné stížnosti tohoto směru. Naopak máme na produkty Deramax velmi kladné reference.


  ...

  Dobrý den, výrobce doporučuje volit variantu ultrazvukového plašiče s trvalým napájením ze síťového zdroje. Plašiče napájené ze síťového zdroje mají několikanásobně vyšší výkon a vestavěné sofistikovanější funkce, než bateriové plašiče. Bateriové varianty plašičů doporučujeme využít jen tam, kde není k dispozici elektrický proud.

  https://www.autoprofi.cz/odpuzovace-hlodavcu/7989-deramax-180440-r-profi.html


  Už několik let řeším problém s krtkem na zahradě. Bohužel nic nepomáhá. Můžete mi doporučit něco, co opravdu na krtky a podobné škůdce platí?

  Tento Deramax 180350 ® Dual odpuzovač krtka a hlodavců z vaší zahrady funguje opravdu skvěle, a to můžeme posoudit z vlastní zkušenosti. Je potřeba počítat s určitým dosahem odpuzovače, který vysílá do půdy otřesy, které následně zajistí, že se váš krtek velice rychle odstěhuje k sousedovi.


Mohlo by vás také zajímat