Obrazovky do auta | LCD, monitory kamer, příslušenství | Autoprofi.cz

Obrazovka do auta

Obrazovka do auta pozvedne zážitek z jízdy. Monitor lze umístit na palubku, na strop či na opěrku hlavy, vždy je potřeba vybrat model vhodný pro vámi prefrované umístění.

Kromě toho existují také monitory, které nejsou určené pro přehrávání filmů, seriálů či jiných videí, ale pro zrcadlení záběru kamery. Díky nim můžete vidět záběr, jaký aktuálně vaše autokamera pořizuje. Zadní kamera ve spojení s monitorem tedy může sloužit jako parkovací kamera.

Obrazovky do auta jsou zařízení, která umožňují zobrazení audiovizuálního obsahu ve vozidle. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly zábavu a informace pro cestující ve vozidle. Monitor lze umístit na palubku, na strop či na opěrku hlavy, vždy je potřeba vybrat model vhodný pro vámi preferované umístění.

Zde je popis několika kategorií obrazovek do auta:

  1. Palubní displeje: Tyto obrazovky jsou integrovány přímo do palubní desky vozidla a slouží k zobrazení informací o vozidle, navigačního systému, klimatizace, audiosystému a dalších funkcích. Hodí se vyzdvihnout především možnost propojení se zadní kamerou, díky němuž má řidič dokonalý přehled o situaci za vozidlem, což mu usnadňuje couvání a parkování. Tyto displeje jsou často dotykové a umožňují ovládání různých funkcí pomocí dotyků nebo fyzických tlačítek.
  2. Stropní obrazovky: Tyto obrazovky se umisťují na strop vozidla a jsou určeny pro zábavu pro cestující na zadních sedadlech. Poskytují možnost sledování filmů, videoklipů, her a dalšího obsahu. Některé stropní obrazovky mají také integrované osvětlení pro interiér vozidla.
  3. Opěrky hlav s displejem: Tyto obrazovky jsou integrované do opěrek hlav sedadel a umožňují cestujícím na zadních sedadlech sledovat obsah přímo před sebou. Poskytují individuální zábavu a mohou být propojeny s multimediálním systémem vozidla nebo s externími zařízeními, jako jsou DVD přehrávače nebo herní konzole.

Před zakoupením obrazovky do auta je důležité zvážit velikost, rozlišení, kompatibilitu s ostatními zařízeními ve vozidle a také zákonné předpisy a bezpečnostní normy, které se týkají používání obrazovek ve vozidlech.


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt další