Klasické záznamové kamery

Klasické záznamové kamery

Nabídka klasických záznamových kamer, které sledují a zaznamenávají vaši jízdu přes čelní sklo automobilu. Jejich konstrukce nabízí připevnění pomocí přísavky na sklo nebo přilepením pomocí oboustranné pásky. Záznam jízdy se ukládá na paměťovou kartu vloženou do kamery. Nabízené modely jsou vyzkoušen v praxi, protože tyto kamery i montujeme, máme od zákazníků přímou zpětnou vazbu.


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Model LS500 GPS v sobě spojuje všechny osvědčené funkce svých předchůdců: magnetický rychloupínací držák s napájením, rozlišení videa 2K, polarizační filtr, funkci WDR pro noční záznam, detekci jízdních pruhů, GPS, upozornění na radary, místa policejních hlídek i upozornění na železniční přejezdy.
  Eltrinex LS500 GPS
  Model LS500 GPS v sobě spojuje všechny osvědčené funkce svých předchůdců: magnetický rychloupínací držák s napájením, rozlišení videa 2K, polarizační filtr, funkci WDR pro noční záznam, detekci jízdních pruhů, GPS, upozornění na radary, místa...
  4 528 Kč
  Dostupné
 • - Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody.
  Alpine DVR-F200
  - Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody.
  3 790 Kč
  Dostupné
 • - Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody.
  Alpine DVR-F800PRO záznamová kamera
  - Palubní kamera, která nepřetržitě zaznamenává pohled skrze čelní sklo vozidla. Nahrané záznamy mohou být použity jako důkazy v případě dopravní nehody.
  5 998 Kč
  Dostupné
 • Full HD kamera do auta s GPS anténou, 1,5'' displejem, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má 360° otočný držák a…
  MATEGO A1PRO Palubní kamera, Wifi, GPS
  Full HD kamera do auta s GPS anténou, 1,5'' displejem, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má 360° otočný držák a…
  2 309 Kč
  Dostupné
 • Profesionální černá skříňka univerzální použití. DVR kamera nainstalovaná pod originální zpětné zrcátko - profesionální řešení.
  DVR68WIFI HD kamera univerzální/WI-FI
  Profesionální černá skříňka univerzální použití. DVR kamera nainstalovaná pod originální zpětné zrcátko - profesionální řešení.
  1 377 Kč
  Dostupné
 • Full HD kamera do auta s GPS, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má funkci "Gesture Sensing" která umožní uložení fotky přiložením ruky na kameru.
  MATEGO MG4B Palubní kamera, Wifi, GPS
  Full HD kamera do auta s GPS, senzorem přetížení, Wi-Fi a mobilní aplikací. Kamera má funkci "Gesture Sensing" která umožní uložení fotky přiložením ruky na kameru.
  1 503 Kč
  Dostupné
 • Digitální videokamera do auta, 2.7" LCD, Full HD video až 2560x1080 30p, úhel záběru 170°, inteligentní funkce: detekce jízdních pruhů, rychloupínací magnetický držák s přísavkou
  Eltrinex CarHD LDWS
  Digitální videokamera do auta, 2.7" LCD, Full HD video až 2560x1080 30p, úhel záběru 170°, inteligentní funkce: detekce jízdních pruhů, rychloupínací magnetický držák s přísavkou
  2 690 Kč
  Dostupné
 • Minikamera s vysokým FULL HD rozlišením, mikrofonem, bez LCD monitoru, záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Kamera nemá CL napaječ, připojuje se na napětí 12V přímo volnými vodiči v kabeláži …
  DVR23 Mini kamera se záznamem obrazu a zvuku
  Minikamera s vysokým FULL HD rozlišením, mikrofonem, bez LCD monitoru, záznamem obrazu a zvuku na micro SD kartu. Kamera nemá CL napaječ, připojuje se na napětí 12V přímo volnými vodiči v kabeláži …
  1 140 Kč
  Dostupné
 • Kompaktní, Full HD kamera s integrovaným GPS do auta.
  Kenwood DRV-330 záznamová kamera
  Kompaktní, Full HD kamera s integrovaným GPS do auta.
  1 890 Kč
  Dostupné
 • Autokamera a asistenční systém v minimalistickém designu. Obrazový snímač Silicon Optics Inc F22 přináší pozoruhodně čistou kvalitu videa v FullHD.
  THINKWARE F200PRO Autokamera FHD Wifi 16GB
  Autokamera a asistenční systém v minimalistickém designu. Obrazový snímač Silicon Optics Inc F22 přináší pozoruhodně čistou kvalitu videa v FullHD.
  3 415 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další