Nejprodávanější produkty v kategorii

 • Autoalarm s dálkovým ovládáním a plovoucím kódem. Zajišťuje ochranu dveří, kapoty a kufru.
  SE549 Autoalarm s dálkovým ovládáním
  Autoalarm s dálkovým ovládáním a plovoucím kódem. Zajišťuje ochranu dveří, kapoty a kufru.
  743 Kč
  Dostupné
 • Akustická signalizace couvání, extra odolná. Vhodné především pro různé bagry, nakladače a nákladní vozy pracující v obtížných podmínkách.
  KF141 Signalizace couvání 12-24V, 97-112dB
  Akustická signalizace couvání, extra odolná. Vhodné především pro různé bagry, nakladače a nákladní vozy pracující v obtížných podmínkách.
  916 Kč
  Dostupné
 • Digitální náklonový snímač spolehlivě ochrání vaše vozidlo před neoprávněnou manipulací, včetně pokusu o krádež kol. Snímání vychýlení polohy vozidla v podélné a příčné ose je zajištěno elektronicky,…
  JA-CA550 Náklonový senzor
  Digitální náklonový snímač spolehlivě ochrání vaše vozidlo před neoprávněnou manipulací, včetně pokusu o krádež kol. Snímání vychýlení polohy vozidla v podélné a příčné ose je zajištěno elektronicky,…
  1 664 Kč
  Dostupné
 • Detektor slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov nebo vozidel. Odolnost k falešným poplachům je volitelná ve dvou stupních.
  JA-85P PIR bezdrátový detektor pohybu stropní pro CA1802 (3)
  Detektor slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov nebo vozidel. Odolnost k falešným poplachům je volitelná ve dvou stupních.
  1 296 Kč
  Dostupné
 • Je určen k detekci otevírání dveří nebo oken. Detektor otevření dveří reaguje na oddálení magnetu od detektoru.
  JA-181M Magnetický spínač bezdrátový pro CA2103
  Je určen k detekci otevírání dveří nebo oken. Detektor otevření dveří reaguje na oddálení magnetu od detektoru.
  1 228 Kč
  Dostupné
 • Bezklíčové startování automobilu - Keyless. Nyní si tímto systémem používaným u nejmodernějších vozidel můžete dovybavit i vaše auto.
  SE289 Bezklíčové startování automobilu
  Bezklíčové startování automobilu - Keyless. Nyní si tímto systémem používaným u nejmodernějších vozidel můžete dovybavit i vaše auto.
  1 372 Kč
  Dostupné
 • Nová generace GSM/GPS autoalarmu s podporou instalace do vozidel s CAN sběrnicí. Kromě střežení vstupů do vozidla, jako jsou dveře, kufr a kapota, lze instalaci rozšířit až o 24 bezdrátových…
  JA-CA2103 GSM/GPS autoalarm
  Nová generace GSM/GPS autoalarmu s podporou instalace do vozidel s CAN sběrnicí. Kromě střežení vstupů do vozidla, jako jsou dveře, kufr a kapota, lze instalaci rozšířit až o 24 bezdrátových…
  8 920 Kč
  Dostupné
Zobrazit další Skrýt další