Kamery do auta

Kamery do auta

Kamera do auta je zařízení, které monitoruje okolí automobilu během jízdy. V zásadě se autokamery dělí na dvě hlavní skupiny podle jejich funkce.

Zaprvé jsou to záznamové autokamery, které pořizují záznam vašich cest. Záznam jízdy je praktický především v případě nehody, kdy může sloužit jako důkazní materiál pro policii či pojišťovnu. Záznamová kamera do auta může ale sloužit i jako zábavný nástroj pro zaznamenávání vtipných či nečekaných momentů během jízdy, jako jsou zvláštní manévry ostatních řidičů, neobvyklá zvířata přecházející silnici nebo nečekané meteorologické jevy. Nabízíme přední, zadní i duální (předozadní) záznamové kamery.

Zadruhé jsou to parkovací kamery, které vám pomocí monitoru umožní sledovat bezprostřední okolí vozu, a vy tak můžete pohodlně zaparkovat i s velkými vozy nebo v nepříliš přehledných místech.

Univerzálním řešením jsou duální autokamery nebo kamery na zpětné zrcátko, které se skládají z přední a zadní kamery, přičemž obě kamery pořizují záznam a zároveň přenáší obraz na monitor, díky čemuž mohou fungovat i jako parkovací kamera. Při výběru duální kamery si raději prověřte, jestli je součástí balení i obrazovka s přehráváním v reálném čase.

V naší nabídce najdete záznamové a parkovací autokamery Cel-Tec, G-Park, Kenwood, Eltrinex a další ověřené značky.


Nejprodávanější produkty v kategorii

Zobrazit další Skrýt další