• Doprava zdarma
 • + dárek
CEL-TEC 2311-091 K7 Dual GPS - 1
5% -278 Kč Novinka

CEL-TEC 2311-091 K7 Dual GPS

Dostupné
Nová kamera do auta CEL-TEC K7 Dual GPS patří k nejvýkonnějším kamerám současnosti. Jednou z klíčových vlastností této kamery je vysoké rozlišení ULTRA HD 5K pro přední záznam, nebo 4K v kombinaci se…
5 288 Kč 5 566 Kč - 278 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla 5 288 Kč

Vč. DPH

4370,- Kč bez DPH

Nákup po telefonu 723 734 424
 Dostupné


Popis

1_oprava.jpg

Nová kamera do auta CEL-TEC K7 Dual GPS patří k nejvýkonnějším kamerám současnosti. Jednou z klíčových vlastností této kamery je vysoké rozlišení ULTRA HD 5K pro přední záznam, nebo 4K v kombinaci se zadní kamerou, která poskytuje záznam ve FULL HD rozlišení. Díky pokročilé kompresi H.265 zabírají záznamy méně místa v paměti i při maximální kvalitě obrazu. Nechybí funkce pro kompenzaci protisvětla WDR. Samozřejmostí je superkapacitor, který zajistí dlouhodobou životnost kamery. Vestavěný GPS modul zaznamená rychlost a polohu jízdy, 5GHz Wi-Fi modul pro rychlý přenos dat do chytrého telefonu umožní snadné a rychlé nastavení či sdílení pořízených záznamů. Zabudovaná 128 GB eMMC paměť slibuje vysokou rychlost pro záznam a odpadá nutnost náchylných SD karet. Autokamera CEL-TEC K7 Dual GPS nepostrádá dotykovou obrazovku a hlasové ovládání.

3_oprava-zadni-kamera.jpg

Klíčové vlastnosti:

 • Rozlišení až 5K (přední kamera) nebo 4K + FullHD ve spojení se zadní kamerou
 • Zabudovaná 5GHz Wi-Fi pro rychlý přenos záznamů do telefonu
 • Špičková světelnost objektivu F=1,7 pro čisté záznamy za šera
 • Díky modernímu kodeku H.265 zabírají záznamy méně místa bez ztráty kvality obrazu
 • Dotyková obrazovka s přehledným menu
 • Elegantní vzhled

Balení obsahuje:

 • Kamera + zadní kamera
 • Držák kamery s GPS + oddělitelná základna s 3M lepící páskou
 • Druhá základna (bez nalepené pásky) - třeba do druhého auta
 • 3M lepící páska navíc pro přední kameru + 3M lepící páska navíc pro zadní kameru
 • 3,5 m dlouhý přímý napájecí kabel USB-A na USB-C
 • Krátký zahnutý kabel USB-A na USB-C - pro přenos souborů do PC
 • Nástroj na čalounění (instalace kabelu) a 5 plastových úchytek na kabel s oboustrannou lepící pásků
 • 2x fólie pod 3M pásku pro zadní kameru + 2x pro přední - folie drží na skle podtlakem, drží velice dobře, nezanechá stopy po lepidle na skle
 • Napájecí adaptér do autozapalovače, USB-A, 5V 2.5A
 • EN a CZ manuál

5.jpg

Kvalitní palubní kamera CEL-TEC K7 Dual GPS je vybavena spolehlivým hardwarem s vysokým výkonem a může se pochlubit záznamem předního obrazu až v ULTRA HD 5K nebo 4K rozlišení a zadního obrazu ve FULL HD rozlišení při třiceti snímcích za sekundu. To vše je skryto v elegantním designu kamery. Díky špičkové světelnosti objektivu F =1,7 pro čisté záznamy, funkci WDR pro kompenzaci protisvětla a vylepšení tmavých scén, pořídí autokamera CEL-TEC K7 Dual GPS kvalitní záznam za deště, mlhy, západu slunce nebo úplné noci. Výraznou úsporu paměti zajišťuje moderní komprese H.265, která zachová špičkovou kvalitu záznamu.

7_oprava.jpg

Současným trendem na poli kamer do auta je použití tzv. superkapacitoru namísto klasických li-ion baterií. Důvody jsou prosté - mnohem vyšší spolehlivost, životnost zařízení a bezpečnost. Již nehrozí žádné zdeformování kamery díky nafouknuté baterii, ztráta nastaveného data a času nebo omezená životnost. Elektrody superkapacitoru nepodléhají degradaci ani po mnoha tisících cyklech jako běžné baterie. Kameru je tedy možné používat pouze připojenou na napájení, což je vzhledem k výhodám superkapacitoru maličkost.

Široký úhel záběru zachytí celou scénu před vozidlem. Zraku autokamery CEL-TEC K7 Dual GPS tak neunikne ani dění v protisměru nebo na chodníku. Díky skvělé optice a softwaru navíc záznamy netrpí téměř žádným tzv. rybím okem.

9.jpg

Autokamera CEL-TEC K7 Dual GPS může také ve spojení s powerboxem střežit stojící vozidlo. K tomuto účelu je vybavena parkovacím režimem. Pokud v tomto režimu dojde k otřesu (nárazu) vozidla, automaticky se spustí záznam z obou kamer, který je navíc na eMMC paměti chráněný proti případnému přepsání. Zabezpečit záznamy proti přepsání je možné také mimo parkovací režim, a to buď stisknutím tlačítka během právě probíhajícího záznamu, nebo zpětně při prohlížení záznamů v kameře. Aktuální záznam může být také automaticky ochráněn díky G-senzoru, který reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz do automobilu). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání, situace tak zůstane uchována na vnitřní paměti, a vy můžete pokračovat v jízdě.

10_oprava.jpg

Kamera do auta CEL-TEC K7 Dual GPS je vybavena vestavěným GPS modulem, díky kterému lze zpětně v počítači přehrát záznam včetně trasy v Google mapách, rychlosti a dat přetížení (nárazů) z G-senzoru. Informace o poloze a rychlosti se zobrazují také přímo v obrazu záznamu (lze vypnout).

12.jpg

Díky zabudovanému 3" IPS LCD dotykovému displeji nejen pohodlně nastavíte veškeré důležité parametry, ale také prohlédnete pořízené záznamy. Menu je uživatelsky přívětivé. Palubní kamera CEL-TEC K7 Dual GPS je vybavena také rychlým 5GHz Wi-Fi modulem, který obsluhu dělá ještě pohodlnější. Přes aplikaci (v češtině) Arpha APP pro Android a iOS lze vše jednoduše prohlédnout, příp. stáhnout pořízené záznamy, měnit nastavení kamery, ovládat nahrávání a mít zobrazený živý obraz z kamer. Kameru do auta CEL-TEC K7 Dual GPS lze také ovládat hlasem. Například příkazy „Take picture“ pro pořízení fotografie nebo „Open recording“ pro nahrávání.

14.jpg

Palubní kamera disponuje zabudovaným 128 GB eMMC úložištěm, což je dostatek prostoru pro zhruba 7 hodin záznamu s oběma zapojenými kamerami v nejvyšším rozlišení (přední UHD, zadní FHD rozlišení) při kompresi H.265 (lze také nastavit H.264 - větší datová náročnost). Díky záznamu do smyčky se navíc není třeba obávat zaplnění paměti. Jakmile k zaplnění dojde, kamera začne automaticky přemazávat nejstarší záznamy těmi aktuálními.

16_oprava.jpg

Součástí balení kamery do auta je nalepovací držák využívající kvalitní pásky od spol. 3M (v balení jedna základna držáku se samolepkou navíc). Uchycení pomocí 3M samolepky je pevné a nehrozí upadnutí vlivem změny teploty apod. Pokud chcete čelní sklo ochránit před lepící páskou, v balení jsou speciální průhledné fólie. Ty na skle pevně drží pomocí podtlaku, a na ně lze následně nalepit držák. Následné odlepení lze jednoduše provést podebráním folie z rohu. Stejně jako přední kameru, tak i zadní lze pomocí nalepovací pásky na zadní sklo uvnitř vozu. Pro montáž zadní kamery je k dispozici kabel dlouhý 6 metrů.

 


MONTÁŽ ZÁZNAMOVÉ KAMERY DO AUTA NEBO MOTOCYKLU


Záznamové kamery do vozidel montujeme do automobilů a motocyklů s tím, že umístíme kameru do ideální pozice a přivedeme k této záznamové kameře skrytě napájení. Pak není nutné využívat zásuvku zapalovače (CL) automobilu a napájecí kabel se neplete na palubní desce. Kameru připevňujeme podle jejich konstrukce pomocí přísavky nebo přilepením na čelní sklo automobilu. Také je u některých kamer možné připojit magnetický držák, kterým lze kameru jednoduše sundat a následně opět připojit na původní místo, kde držák kamery zůstává. U duálních záznamových kamer, které mají přední i zadní záznamovou kameru, provádíme montáž vnější nebo vnitřní dle domluvy, možností a doporučení. 

Jestliže budete mít zájem, stačí vyplnit online poptávku nebo nás kontaktovat telefonicky 485 150 892 či prostřednictvím webu našeho technického střediska AUTOPROFI CZ LIBEREC.

Parametry

CEL-TEC
16-2311-091

Otázky z FAQ

  Jaké je z praxe nejlepší připevnění záznamové kamery v autě?

  Dříve se hodně používali přísavky na sklo, ale dnes se od nich už upouští a více se využívá možnost lepení držáku na kameru do auta přímo na sklo. V kombinaci s magnetickým držákem je to ideální kombinace. 


  Sháním nějakou záznamovou kameru na motorku, ale normální do auta použít nejde, protože by mi ji hned někdo "čornul".

  Pro motocykl je ideální záznamová mikrokamera, kterou lze namontovat na motorku na pevno a tím, že se jedná o malou kamerku, tak není skoro vidět. Záznamová elektronika je přitom mimo kameru, a tak ji můžete ideálně schovat třeba do prostoru pod sedlo. V nabídce jsou i populární záznamové kamery dopředu i dozadu. Pak máte záznam toho co se děje při jízdě před vámi i za vámi, což se u motorky hodí mnohokrát.


AUTOPROFI CZ BLOG

Zobrazit vše
Využijte plný potenciál vaší záznamové kamery Mio 818 s MiVue™ Pro App
Využijte plný potenciál vaší záznamové kamery Mio 818 s MiVue™ Pro App
Záznamová kamera MiVue™ 818 nabízí mnoho...
Průvodce výběrem vhodného majáku jako výstražného světla na auto
Průvodce výběrem vhodného majáku jako výstražného světla na auto
V dnes se podíváme na to, jak správně vybrat výstražné...
Nový produkt v e-shopu Autoprofi.cz: 808CP05.1HDMI - Apple CarPlay & Android Auto Convertor Box
Nový produkt v e-shopu Autoprofi.cz: 808CP05.1HDMI - Apple CarPlay & Android Auto Convertor Box
V e-shopu Autoprofi.cz máme pro vás skvělou novinku - 808CP05.1HDMI Apple CarPlay...
Elektrický lanový naviják Hoteche 1000 W: Nezbytný pomocník pro auta a odtahové vozy
Elektrický lanový naviják Hoteche 1000 W: Nezbytný pomocník pro auta a odtahové vozy
Elektrický lanový naviják Hoteche s příkonem 1000 W představuje...
Představení TOPDON V2200Plus
Představení TOPDON V2200Plus
Vítejte v světě bezstarostného cestování a jistoty na...
Proč není potřeba hned měnit originální autorádio
Proč není potřeba hned měnit originální autorádio
Náš e-shop nabízí široký výběr Bluetooth...
Thinkware U3000: Nejlepší kamera do auta pro moderního řidiče
Thinkware U3000: Nejlepší kamera do auta pro moderního řidiče
V dnešní době, kdy bezpečnost na silnicích je klíčová,...
Vitrifrigo VFC 15 (VFREE PLUS): Revoluční kompresorová autochladnička pro vaše cesty
Vitrifrigo VFC 15 (VFREE PLUS): Revoluční kompresorová autochladnička pro vaše cesty
Představujeme Vitrifrigo VFC 15 (VFREE PLUS), kompresorovou autochladničku, která...