VÍTEJTE NA NOVÉM E-SHOPU AUTOPROFI CZ

O nás

AUTOPROFI má za sebou už 32 let tradice prodeje, montáží a servisu autoelektroniky pro zábavu, bezpečí a komfort, a to v různých formách společností. Už od začátku svého fungování v roce 1992 jsme se zabývali elektronickými systémy do vozidel, motocyklů i nákladních automobilů a stavebních a zemědělských strojů. Tak jak se tento náš obor rozšiřoval o nové a modernější technologie, stejně tak jsme rozšiřovali naše portfolio o nové a nové produkty a s tím spojené služby. V rámci produktů a služeb dnes nabízíme.

  • Eshop elektronických produktů pro vozidla a motoristy
  • Eshop produktů chytré elektroniky, mobilních telefonů, počítačů
  • Eshop produktů pro domácnost i outdoor aktivity a sport
  • Prodej a distribuce v kamenných prodejnách
  • Pomoc a podpora pro zákazníky, firmy i dealery Instalace a servis autoelektroniky v našem středisku i u zákazníků.

Liberecké sídlo naší společnosti

Sídlíme ve vlastní nemovitosti v centru Liberce, a to přímo u hlavního průtahu Praha-Ústí n/L. Naše dostupnost je opravduu maximální s možností bezproblémového a bezplatného parkování přímo u sídla i možností dopravy autobusem nebo tramvají.

Nabízíme

V dnešní době nabízíme více jak 16.000 produktů v e-shopu, které distribujeme k zákazníkům co nejrychleji, a to i s maximálním důrazem na kvalitní balení a osvědčené způsoby dopravy. Jedině tak získáváme spokojené zákazníky.

Dodáváme do celé České republiky

Prostřednictvím našeho členství v systému Zásilkovna, Balíkovna a dalších, dokážeme dodat objednávku na více jak 10.000 výdejních míst v ČR, podle výběru zákazníka.

B2B systém pro dealery

Pro naše obchodní partnery a dealery připravujeme zajímavé akce, ceny a produkty a řešíme požadavky i v rámci technické pomoci. Stále hledáme nové obchody, firmy a mechaniky z ČR pro dlouhodobou spolupráci.

Rozšiřujeme stále

Hledáme nové produkty, technologie, dodavatele i obchodní partnery. Máte-li zájem o dlouhodobou spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.