CEL-TEC 2601-568 PipeCam 20 Profi MC
Kód: 16-2601-568


Detailní popis produktu
Inspekční kamera CEL-TECPipe Cam 20 Profi MC je zařízení určené pro běžnou inspekci potrubí. Například kanalizací, odpadů, drenáží, studen, komínů atd. Předností této kamery je její poměr výkonu k ceně a snadná rozšiřitelnost o mnoho doplňků. Kamera je vybavena odolnou safírovou čočkou a regulovatelným přísvitem. Zařízení je dodáváno v odolném plastovém army kufru, který obsahuje cívku s 20metrovým tlačným kabelem (pružný a pevný), kamerovou hlavici (Ø 23 mm), video kabel (5 m), bateriový box, síťový adaptér, dálkový ovladač, vystředovák a pěnovou ochranu kamerové hlavy.

Klíčové vlastnosti:
- Tlačný kabel do potrubí cca 80 – 200 mm
- Plynule regulovatelný přísvit kamery
- Měření vzdálenosti
- 7“ barevný monitor
- Ochranný kufr pro snadný a bezpečný transport
- Odolná safírová čočka kamery
- Mikrofon ve víku kufru pro hlasový komentář k záznamu
- Nabíjecí baterie 4400 mAh – výdrž cca 4 hodiny provozu
- Záznam na SD kartu / flash disk
- Dálkové ovládání (nahrávání, video, foto/nastavení menu)
Živý obraz z kamery a uložené záznamy v rozlišení 960 x 480 je možné sledovat na 7” barevném monitoru, který je umístěn v horním víku kufru. Vestavěný mikrofon navíc umožňuje záznamy opatřit hlasovým komentářem. Video je ukládáno na SD kartu nebo USB flash disk o velikosti až 32 GB. Funkce zařízení lze ovládat jak manuálně tlačítky na monitoru, tak pomocí dálkového IR ovladače. Součástí setu je i vlastní napájení, které zabezpečí chod zařízení na přibližně 4 hodiny.
|
Různé možnosti použití:
|
Balení obsahuje:
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| EAN: | 8595584668446 |
| Baterie: | Li-Ion (4400 mAh) |
| Délka kabelu: | 20 |
| Provozní teplota: | -28 ˚C až +50 ˚C |
| Úhel záběru: | 120 |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Kabel: | sklolaminát (měděné vodiče) |
| LCD: | 7 |
| Měření vzdálenosti: | Ano - na obrazovce |
| Mikrofon: | ano |
| Napájení: | síťový adaptér 230 V |
| Průměr kabelu: | ø 5 mm |
| Přísvit: | 12 |
| Reproduktor: | Ne |
| Rozlišení: | 960 x 480 |
| Rozměry kabel: | navinutý na cívce: Ø 32 cm |
| Rozměry kamery: | Ø 23 mm x 153 mm |
| Rozměry kufru: | 52 x 43 x 19 cm |
| Úložiště: | podpora: USB flash disk / SD karta až 32 GB - není souč. balení |
| Rozlišení: | 960 x 480 |
| Úhel záběru: | 120 |
| Přísvit: | 12 |
| Rozměry kamery: | Ø 23 mm x 153 mm |
| Délka kabelu: | 20 |
| Průměr kabelu: | ø 5 mm |
| Kabel: | sklolaminát (měděné vodiče) |
| LCD: | 7 |
| Mikrofon: | ano |
| Reproduktor: | Ne |
| Úložiště: | USB flash disk / SD karta až 32 GB |
| Napájení: | síťový adaptér 230 V |
| Baterie: | Li-Ion (4400 mAh) |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Rozměry kufru: | 52 x 43 x 19 cm |
| Rozměry kabel: | navinutý na cívce: Ø 32 cm |
| Provozní teplota: | -28 ˚C až +50 ˚C |
| Měření vzdálenosti: | Ano - na obrazovce |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
