DOMETIC měnič napětí 24V/12V 4A Coolpower 804K
Kód: 66-Y24
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 5.000,- Kč

Nakupujte u odborníků
jsme 32 let v oboru

Přes 9.000 výdejních míst
po celé ČR
Detailní popis produktu
Měnič napětí z 24V DC na 12V DC. Nachází uplatnění nejčastěji k napájení 12V termoelektrických autochladniček v kamionech či stavebních strojích, které mají 24V baterie. Lze však použít i pro napájení navigací, telefonů a dalších drobných spotřebičů, které jsou na 12V.
Vstupní napětí: 20-30V DCVýstupní napětí: 12,5 V DC +- 10%Výstupní proud trvalý: 4 AVýstupní proud krátkodobý: 6 AVýstupní výkon při 25°C trvalý: 48 WVýstupní výkon při 25°C krátkodobý: 70 WSpotřeba naprázdno: 1W, 0,06AHmotnost: 350gRozměry bez kabelu: 118/53/43 mmTřída krytí proti vodě: IP20Vstup: zástrčka autozapalovače, délka kabelu 200 cmVýstup: zásuvka autozapalovače, délka kabelu 75 cmCelková délka cca 280 cmHomologace: E4, CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro autochladničky |
|---|---|
| EAN: | 4015704252804 |
| Hmotnost: | 0,35 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Výkon: | 48 |
| Výstupní napětí: | 12 V DC |
| Hmotnost s obalem: | 100 |
| Výstupní proud: | 4 |
| Výstupní napětí: | 12 V DC |
| Výstupní proud: | 4 |
| Výkon: | 48 |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Hmotnost: | 0,35 |
| Hmotnost s obalem: | 100 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
